100 lat IDS: duże zainteresowanie udziałem w jubileuszowej edycji

100 lat IDS: duże zainteresowanie udziałem w jubileuszowej edycji

100 lat IDS – jubileuszowa edycja International Dental Show odbędzie się w przyszłym roku w dniach 14-18 marca w halach Koelnmesse w Kolonii. Już ponad 850 wystawców potwierdziło swój udział w wydarzeniu.

ids 2023_1
100 lat IDS

Już za 10 miesięcy po raz kolejny świat stomatologii spotka się w Kolonii na jubileuszowej edycji International Denat Show 2023, gdzie prezentowana będzie szeroka oferta od najnowszych technologii, przez profilaktykę zakażeń, konserwację sprzętu, po systemy informacyjne, komunikacyjne i organizacyjne. Przygotowania do 40. edycji IDS idą pełną parą. Swój udział potwierdziło już ponad 850 firm z 50 krajów, w tym wielu międzynarodowych liderów rynku. A kolejne nowe zgłoszenia napływają codziennie. Stowarzyszenie na rzecz Promocji Przemysłu Stomatologicznego (GFDI), przedsiębiorstwo handlowe Związku Niemieckich Producentów Stomatologii (VDDI) i Koelnmesse ogłosiły we wspólnym oświadczeniu: „IDS to wiodące światowe targi dla branży dentystycznej i jako platforma dla innowacji i trendów rynkowych zapewnia stały rozwój branży. Jubileuszowa edycja w imponujący sposób to zademonstruje.”

Wstępna lista wystawców zawierająca firmy, które zarejestrowały się na IDS 2023, jest dostępna w zakładce „Preliminary exhibitor list of IDS Cologne 2023” | IDS (ids-cologne.de). Oprócz licznego grona wystawców z Niemiec, Włoch, Republika Korei, Francji, Szwajcarii i USA swój udział potwierdziły także firmy m.in. z Argentyny, Brazylii, Bułgarii, Chin, Japonii, Hongkongu i  Singapuru. Targi IDS 2023 będą wystawiane w halach 1, 2, 3, 4, 5, 10 i 11 na powierzchni wystawienniczej o wielkości 180 000 metrów kwadratowych.

IDS świętuje w przyszłym roku podwójną rocznicę. 14-18 marca 2023r. odbędzie się 40 edycja targów, ale data ta zbiega się również z setnymi urodzinami IDS. Historia rozwoju branży stomatologicznej jest nierozerwalnie związana z targami IDS. Od 100 lat IDS wyznacza trendy i prezentuje innowacje w branży, jest to bez wątpienia największa międzynarodowa platforma wymiany wiedzy w branży.

Strona Główna IDS 2023.

Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Ortodoncja w Praktyce

Ortodoncja w Praktyce

350,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.