Atlas Arena – Wystawa Stomatologiczna CEDE 2021

Atlas Arena – Wystawa Stomatologiczna CEDE 2021

Atlas Arena to hala niekończących się możliwości. Nowoczesne miejsce przygotowane do profesjonalnej obsługi różnych wydarzeń. Idealna przestrzeń do przedstawienia swojego biznesu, do wszelkich działań około sprzedażowych, budowania relacji i networkingu. 

W Atlas Arenie  organizowane są wydarzenia branżowe, spotkania biznesowe, targi, kongresy, wysokie rangą imprezy sportowe i estradowe. 

Obiekt posiada 3500 m² powierzchni wystawienniczej i 6 sal przystosowanych do prowadzenia szkoleń jak i mniej formalnych spotkań.  Sale funkcjonują niezależnie od siebie. Różne konfiguracje ustawienia pomieszczeń sprawiają, że mogą one pomieścić od 40 do 220 osób.

Ważnym elementem obiektu jest parking na ponad 500 samochodów z miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz stanowiskami dla autokarów.

Atlas Arena
Atlas Arena


Hala Atlas Arena
mieści się w centrum Łodzi, na przecięciu dwóch najważniejszych miejskich arterii. W najbliższym sąsiedztwie obiektu znajduje się także dworzec kolejowy oraz autobusowy Łódź Kaliska.

Już 7-9 października w Hali Atlas Areny odbędą się targi CEDE 2021. Przypominamy, że już można pobrać wejściówkę uprawniającą do udziału w targach. Nie zabraknie także stoiska dentalmaster.pl.

A dlaczego warto wybrać się na targi CEDE w Łodzi?

CEDE to wystawa stomatologiczna z najdłuższą tradycją w kraju. Od ponad ćwierć wieku jest miejscem spotkań tysięcy praktyków ze światem biznesu. Łączymy lekarzy z technologiami, które pomagają leczyć skuteczniej i bezpieczniej. Na wystawie prezentują się twórcy i sprzedawcy wszelkich produktów wspierających proces leczniczy oraz usprawniających prowadzenie praktyki dentystycznej.

Pierwsza edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE odbyła się w 1991 roku! W targach CEDE wzięło dotychczas udział 8 673 wystawców oraz 292 872 zwiedzających. W części naukowej towarzyszącej kolejnym edycjom wystawy uczestniczyło 54 614 profesjonalistów.

W 2016 targi CEDE ustąpiły miejsca World Dental Congress, który zorganizowaliśmy dla Światowej Organizacji Dentystycznej FDI wraz z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym. Uczestniczyli w nim przedstawiciele 152 państw.

Najstarsza polska wystawa stomatologiczna miała również swoją wersję online – Virtual Dental Exhibition by CEDE w 2020. Teraz czas na powrót do korzeni, czyli do Łodzi!

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży. Przypominamy także, że zapis do newslettera zapewnia cotygodniowy dostęp do najnowszych informacji branżowych, które specjalnie dla Ciebie przygotujemy w atrakcyjnej, skróconej formie.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.