Forum Cyfrowe BE DIGITAL - wyjątkowe szkolenie na CEDE 2022

Forum Cyfrowe BE DIGITAL – wyjątkowe szkolenie na CEDE 2022

Forum Cyfrowe BE DIGITAL to kolejna nowość, która czeka na uczestników jubileuszowych targów CEDE, które już w dniach 22-24 września odbędą się w Łodzi. Otwarto już zapisy!

Forum Cyfrowe BE DIGITAL by CEDE to wyjątkowe wydarzenie z innowacyjną formułą, na pewno nie można uznać, że jest to tylko konferencja!

forum cyfrowe be digital CEDE 2022
Forum Cyfrowe BE Digital by CEDE 2022

Be Digital, to pierwszy w Polsce projekt edukacyjno-biznesowy, który ma zadanie wspieranie digitalizacji polskiej stomatologii 365 dni w roku. Dziś – jak podkreślają eksperci – pytanie brzmi, nie „czy”, ale „jak” osiągnąć ten cel?

Nazwa odzwierciedla filozofię wydarzenia — z jednej strony pokazuje kierunek w jakim podąża stomatologia przyszłości — to kierunek digitalizacji, innowacyjnych smart trendów; jednocześnie jednak wskazuje kierunek rozwoju specjalistów stomatologii, którzy powinni być smart digitalowi w swoim podejściu do zawodu, do współpracy z innymi specjalistami i do pracy z pacjentem. Jest to kompleksowe spojrzenie na stomatologię obejmujące zarówno technologie jak i człowieka.

Zarejestruj się i odbierz darmową wejściówkę na CEDE 2022

Zwieńczeniem każdej edycji Be Digital będzie przygotowanie raportu, tzw. Białej Księgi, który będzie rzetelnym opisem sytuacji bieżącej oraz zbiorem zadań niezbędnych do realizacji. Autorami raportu będą na tym samym poziomie ważności: lekarze dentyści, technicy dentystyczni, przedstawiciele uczelni i szkół, producenci cyfrowych rozwiązań. Przedmiotem raportu będą m.in.: relacje pomiędzy lekarzami dentystami a technikami dentystycznymi, wskazówki niezbędne do tworzenia nowoczesnej edukacji (nie tylko na poziomie uczelni medycznych), analizy biznesowych trendów, odniesienia do krajowej gospodarki, ekonomiczne trick&tips, TOP przykłady z zagranicy czy porównania technologii.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest TU

Warto skorzystać z atrakcyjnych pakietów – zapoznasz się z nimi TU

Nas na pewno nie zabraknie na Forum Cyfrowe BE DIGITAL śledząc nasze branżowe newsy będziesz na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami, które będą dostępne podczas jubileuszowej edycji CEDE 2022!

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Ortodoncja w Praktyce

Ortodoncja w Praktyce

350,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.