I Kongres Młodych Dentystów za nami! - dentalmaster.pl

I Kongres Młodych Dentystów za nami!

W dniach 30 listopada-2 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbył się I Kongres Młodych Dentystów. Udział wzięli w nim m.in. lekarze dentyści.

Podczas 3 dni I Kongresu Młodych Dentystów lekarze i studenci mogli brać udział w rozmaitych wykładach oraz warsztatach. Przed uczestnikami swoje wykłady wygłosili m.in. prof. dr hab. n. med. Jolanta Pytko-Polończyk („Antybiotykoterapia zakażeń zębopochodnych”), lek. dent. Eliza Ganczarska-Kaliszuk („Praktyczne zasady nowoczesnej endodoncji”) czy dr n. med. Marcin Berger („Zaburzenia czynnościowe układu ruchowego narządu żucia w codziennej praktyce stomatologicznej”). Warsztaty były prowadzone równolegle do wykładów. Dr n. med. Małgorzata Borowska uczyła, jak prowadzić pacjentów z chorobami ogólnoustrojowymi, lek. dent. Maciej Krupiński pokazywał, jak wygląda ergonomia pracy z mikroskopem, a lek. dent. Jarosław Matuszczak o implantach – od zera do bohatera. W przerwach między wykładami i warsztatami uczestnicy mogli skorzystać z oferty licznie przybyłych na Kongres wystawców. I Kongres Młodych Dentystów to wydarzenie skierowane specjalnie do młodych lekarzy oraz studentów, którzy dopiero zaczynają stawiać swe pierwsze kroki w karierze zawodowej.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.