Przejść przez kryzys, by pewnym krokiem wejść w lepsze jutro

Przejść przez kryzys, by pewnym krokiem wejść w lepsze jutro

MELVILLE, Nowy Jork, 8 marca 2021 roku – Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) był wirtualnym gospodarzem globalnego wydarzenia medialnego podczas zimowego sympozjum stomatologicznego w Chicago zatytułowanego „Przejść przez kryzys, by pewnym krokiem wejść w lepsze jutro”, w trakcie którego członkowie kierownictwa firmy prezentowali swoje poglądy na temat przyszłości dentystyki w kontekście pandemii COVID-19.

Na rozpoczęciu wydarzenia, które odbyło się 25 lutego 2021 roku, Stanley M. Bergman, Chairman of the Board i Chief Executive Officer w Henry Schein, omówił najważniejsze lekcje, które wyciągnęliśmy z pandemii COVID-19, w tym fakt, iż dentyści na całym świecie mogą pełnić kluczową rolę na pierwszej linii ognia pandemii, a także znaczenie zaangażowania gabinetów dentystycznych w wykonywanie szybkich testów COVID-19 w miejscu opieki nad pacjentami oraz podawanie szczepionek.

Pan Bergman zauważył, że „Ubiegły rok stanowił niebywałe wyzwanie zarówno dla branży dentystycznej, jak i dla całego społeczeństwa”. „Jesteśmy przekonani, że zespoły zapewniające opiekę stomatologiczną na całym świecie podźwigną się z kryzysu jeszcze silniejsze i będą wdrażać technologie cyfrowe, które przyspieszą proces świadczenia usług”.

Po wystąpieniu pana Bergmana, Jonathan Koch, Senior Vice President i Chief Executive Officer w Globalnej grupie dentystycznej Henry Schein, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wsparcia, które Globalna grupa dentystyczna udziela swoim klientom w czasie pandemii COVID-19, oraz przedstawił własne spojrzenie na trendy wyłaniające się na światowym rynku stomatologicznym.

Sześcioro innych członków kierownictwa Henry Schein także opowiedziało o tym, jak w ich regionie radzono sobie z wyzwaniami związanymi z COVID-19, oraz przekazało najważniejsze wiadomości biznesowe dotyczące ich obszarów geograficznych: A.J. Caffentzis, Prezes w grupie dystrybucji stomatologicznej w USA; Andrea Albertini, Prezes w grupie dystrybucji stomatologicznej w EMEA; René Willi, Prezes dla  Globalnej Grupy chirurgii dentystycznej; Prashant Ohri, Vice Prezes i Dyrektor Zarządzający  w Henry Schein Canada oraz David Brous, Prezes w  Strategicznej Jednostce biznesowej i stomatologii w Regionie Azji i Pacyfiku oraz w Brazylii.

„Od samego początku pandemii Globalna grupa dentystyczna Henry Schein prezentowała elastyczne podejście do obsługi naszych klientów, dostawców partnerskich, członków Zespołu Schein oraz środowisk, w których żyjemy i pracujemy” – można było usłyszeć od pana Kocha. „W miarę jak branża stomatologiczna ewoluuje, nasz zespół niezmiennie dąży do tego, by szybko reagować na potrzeby klientów, stąd nasze przesłanie : «Polegaj na nas» Rely On Us, gdyż oferujemy szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym stomatolodzy mogą skupić uwagę na świadczeniu wysokiej jakości opieki medycznej”.

Aby odtworzyć globalne wydarzenie medialne Henry Schein, prosimy kliknąć tutaj.

Więcej informacji o zbliżających się szkoleniach dostępnych jest TU

Galeria

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.