Szkolenie z Prof. Won Moonem - Warszawa

Szkolenie z Prof. Won Moonem

W drugiej połowie kwietnia w hotelu Marriott w Warszawie odbyło się już kolejne szkolenie dla ortodontów prowadzone przez Profesora Won Moona. Dwudniowy kurs poświęcony był niechirurgicznej ekspansji szczęki. W ramach kursu prowadzonego uczestnicy mogli zapoznać się z wybranymi studiami przypadków. Omówiono m.in. efekty ekspansji szczęki przy użyciu konwencjonalnego szybkiego ekspandera podniebiennego (RPE), wspomaganego chirurgicznie szybkiego ekspandera podniebiennego (SARPE) oraz ekspandera szkieletowego wspomaganego mikroimplantem (MSE). Dodatkowo przedstawiono niekorzystne następstwa kliniczne RPE i SARPE w przypadkach wyższych klas i omówiono nowe procedury opracowane na podstawie danych badawczych, eliminujące te problemy dzięki zastosowaniu MSE. Porównana została również ekspansja stomatologiczna, zginanie kości i prawdziwa ekspansja kości. Ponadto w trakcie kursu przeanalizowano przypadki obejmujące nieoperacyjną ekspansję twarzoczaszki zarówno u pacjentów w wieku młodzieńczym, jak i u dorosłych, a na podstawie powyższych przykładów przedstawiono odpowiednie protokoły wytwarzania i ekspansji MSE.

Organizatorem wydarzenia był Athenea Dental Institute, nasze czasopismo miało przyjemność objąć wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy do śledzenia informacji na dentalmaster.pl, wkrótce pojawi się także wywiad z Prof. Won Moonem. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi dostępnymi szkoleniami na www.atheneapolska.com.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.