Zjazd Absolwentów Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego

Zjazd Absolwentów Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego

2-3 września w Krakowie odbył się uroczysty Zjazd Absolwentów Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób, które przez dwa dni uczestniczyły w sesji szkoleniowej oraz miały okazję zintegrować się podczas wieczornego bankietu.

Spotkanie otwarł prezydent PSI dr n. med. Mariusz Duda, który podsumował ostatnie lata działalności towarzystwa. Następnie odbyły się wykłady zaproszonych gości. Konferencji towarzyszyła także mini-wystawa, uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą następujących firm: 3Z, Bego, BioBank, BiOTECK, C.Witt, Global D, NeoBiotech, MegaGen, Profident. Nie zabrakło także stoiska redakcji TPS.

PSI jest obecne w branży stomatologicznej od 19 lat, w tym czasie towarzystwo przeszkoliło 433 lekarzy z czego 427 ukończyło szkolenie, zdało egzamin i otrzymało Licencję Praktyki Implantologicznej PSI. Przez ten czas zostało przyznanych 110 certyfikatów Umiejętności Implantologicznej Fellowship oraz 67 Diplomate. Serdecznie gratulujemy organizatorom i dziękujemy za zaproszenie. Życzymy PSI oraz wszystkim absolwentom samych sukcesów!

Więcej informacji o szkleniach znajsziesz TU.

Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.