Grudniowe CEDE w Łodzi odwołane - dentalnews.pl

CEDE w Łodzi odwołane

CEDE odwołane

W 2020 roku CEDE po latach pobytu na obczyźnie miało wrócić do Łodzi. Docierały do nas informacje, że decyzja ta została bardzo pozytywnie odebrana zarówno przez firmy jak i potencjalnych zwiedzających. Niestety sytuacja epidemiczna w Polsce, fakt, że Łódź wraz z innymi dużymi miastami znalazła się obecnie w tzw. czerwonej strefie co praktycznie uniemożliwia organizację jakichkolwiek imprez oraz brak perspektyw na szybką poprawę sytuacji zmuszają nas do podjęcia niezwykle trudnej ale w tej sytuacji jedynej możliwej decyzji o odwołaniu tegorocznej edycji wystawy CEDE.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby w 2021 roku po rocznej absencji CEDE powróciło na targową mapę wydarzeń w Polsce w nowej, odświeżonej formule.

W przyszłym roku wystawie CEDE oprócz tradycyjnej części naukowej towarzyszyć będzie Kongres Stomatologów Polskich PTS.

Do 25 października odwiedź Virtual Dental Exhibition by CEDE bez wychodzenia z domu. 59 wirtualnych stoisk, 39 webinarów, 0 opłat. Zarejestruj się/zaloguj przez komputer lub tablet. vcede.pl Po prostu click&dent!

Sprawdź więcej NOWOŚCI z branży.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.