Kurs ochrony radiologicznej online - dentalmaster.pl

Kurs ochrony radiologicznej online

Optident zaprasza do udziału w kursie ochrony radiologicznej na odległość!

– Webinar (szkolenie online)
– Materiały szkoleniowe w formie e-learningu
– Egzamin online

Szkolenia z Ochrony Radiologicznej Pacjenta są obowiązkowe dla wszystkich osób, które pracują w narażeniu na promieniowanie jonizujące. Szkolenie z Ochrony Radiologicznej Pacjenta i egzamin trzeba powtarzać co 5 lat.

Terminy webinarów:
* 30.06.2020 g. 18:00-19:30 webinar
* 23.07.2020 g. 18:00-19:30 webinar

Całkowity koszt: 490 zł, cena zawiera szkolenie online, materiały szkoleniowe, egzamin online

Rabat dla klientów Optident – 50 zł*

PROMOCJA na udany początek! Udział w pierwszym kursie tj. 30.06.2020 tylko 359 zł !!!

Po ukończeniu webinaru dostaną Państwo dostęp do platformy e-learningowej, który zostanie wysłany na adres mailowy. Po szkoleniu online i po przejściu e-learningu z Ochrony Radiologicznej Pacjenta można przystąpić do egzaminu, który powinno się zdać do miesiąca od daty rejestracji.

Certyfikat zostanie wysłany pocztą tradycyjną na dane podane przy zgłoszeniu.

Po zdanym egzaminie uczestnicy otrzymają Certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu równoważne z przyznaniem 20 punktów szkoleniowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 marca 2020 r. w sprawie szkoleń z dziedziny ochrony radiologicznej pacjenta (Dz.U.2020 poz.390).

* promocje nie łączą się. W celu uzyskania kodu lub w razie wątpliwości prosimy o kontakt tel. 605 036 301, jkulikowska@optident.pl

REJESTRACJA

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.