Letniego Kampusu Ortodontycznego - dentalmaster.pl

Letniego Kampusu Ortodontycznego

1 – 11 sierpnia 2022 (jeden dzień przerwy)

LETNI KAMPUS ORTODONTYCZNY

To podzielone na dwie części szkolenie wprowadzające do leczenia aparatami stałymi, prostych i średnio trudnych przypadków ortodontycznych, zarówno nieekstrakcyjnych, jak i ekstrakcyjnych.

Uczestnicy zapoznani zostaną z: zasadami prowadzenia dokumentacji ortodontycznej (głównie w kontekście planowania leczenia i ochrony przed niezasadnymi roszczeniami), prawidłowym badaniem pacjentów ortodontycznych, analizowaniem modeli/skanów uzębienia, samodzielnym wykonywaniem i interpretowaniem analiz cefalometrycznych oraz kompleksowym przygotowaniem planów leczenia.

Kursanci przeprowadzą na typodontach całkowitą symulację procesu leczenia nieekstrakcyjnego i ekstrakcyjnego, poznają zasady doboru właściwych zamków i łuków ortodontycznych, dodatkowo zdobędą wiedzę umożliwiającą samodzielne zaplanowanie i przeprowadzenie leczenia aktywnego i niezbędnego leczenia retencyjnego.

Szkolenie stanowi integralną całość i nie daje możliwości uczestniczenia tylko w jednej, wybranej części.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM I ZAPISY

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Ortodoncja w Praktyce

Ortodoncja w Praktyce

350,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.