Preparacja zębów pod korony i mosty - dentalmaster.pl

Preparacja zębów pod korony i mosty

Atraumatyczna dla przyzębia metoda własna

Intensywny autorski kurs praktyczny I stopnia

Kurs przeznaczony jest dla lekarzy stomatologów, zarówno początkujących w dziedzinie protetyki jak i tych, którzy chcieliby dodatkowo udoskonalić swoje umiejętności praktyczne w zakresie szlifowania zębów.

Kurs ten od lat cieszy się wśród lekarzy niesłabnącym zainteresowaniem.

Wykonywanie koron i mostów porcelanowych jest jedną spośród częściej stosowanych procedur w stomatologii klinicznej. W codziennej praktyce stomatologicznej o profilu ogólnym najczęściej są to pojedyncze korony. Kurs przygotowany przez dr Owczarczaka koncentruje się na nauce praktycznej umiejętności szlifowania zębów pod korony i mosty.

Prawidłowe oszlifowanie zębów filarowych umożliwia wykonanie w laboratorium doskonale dopasowanych koron, co gwarantuje ich wieloletnią trwałość. Metoda nauczana przez dr Owczarczaka jest w swoim założeniu atraumatyczna dla przyzębia i minimalnie inwazyjna dla tkanek zęba. Dzięki temu uzyskujemy doskonałą tolerancję tak wykonanych koron przez tkanki przyzębia, a tym samym długoczasową, stabilną pozycję dziąsła przy brzegu korony protetycznej.

2590 PLN — wczesna rejestracja do 30 dni przed szkoleniem
2790 PLN — późna rejestracja na krócej niż 30 dni przed szkoleniem

ZAPISY

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.