Spotkanie konsultacyjne dla lekarzy w sprawie systemów informatycznych

Spotkanie konsultacyjne dla lekarzy w sprawie systemów informatycznych

Zespół ds. e-zdrowia Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Centrum e-Zdrowia zapraszają na UserKon – spotkanie konsultacyjne z użytkownikami systemów informatycznych wykorzystywanych w ochronie zdrowia.

Spotkanie konsultacyjne zaplanowane na 25.01.2023 r. o godz. 10:00 w siedzibie NIL przy ul. Sobieskiego 110 w Warszawie będzie miało charakter otwarty – jest kierowane do wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów, którzy na co dzień korzystają z narzędzi takich jak System Informacji Medycznej, System Monitorowania Kształcenia, Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, gabinet.gov.pl, itp.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i pomysłów rozwiązań na upraktycznienie współpracy między dostawcami a użytkownikami ww. systemów, w tym wskazanie, które z nich wymagają uaktualnienia, aby realnie odpowiadały teraźniejszym i przyszłym potrzebom polskich lekarzy i lekarzy dentystów – wskazuje przewodniczący Zespołu ds. e-zdrowia NIL Michał Gontkiewicz.

W dyskusji ma zostać także poruszona propozycja Komisji Europejskiej dotycząca wprowadzenia Patient Summary, czyli dokumentu medycznego zawierającego podstawowe dane zdrowotne pacjenta, do którego w sytuacjach zagrożenia życia mieliby mieć dostęp medycy krajów UE (niezależnie z jakiego kraju pochodzi pacjent).

Zarejestruj się: 

źródło: nil.org.pl

Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.