Strefa testów po raz pierwszy na targach KRAKDENT

Strefa testów po raz pierwszy na targach KRAKDENT

Strefa testów to nowość, którą organizatorzy targów Krakdent wprowadzili w odpowiedzi na rosnące oczekiwania zwiedzających. Strefa testów to niepowtarzalna okazja aby samodzielnie popracować na urządzeniach i narzędziach udostępnionych przez producentów i dystrybutorów, idealne rozwiązanie dla każdej osoby chcącej rozszerzyć zakres usług gabinetu lub go doposażyć w dodatkowy sprzęt. Jest to także doskonała okazja, aby idealnie dopasować sprzęt i narzędzia do swoich potrzeb.

Strefa testów Krakdent 2023

Strefa testów będzie zlokalizowana w Hali Wisła i dostępna zwiedzającym przez cały czas trwania wystawy. Na ten moment testować będzie można następujące produkty:

Wand STA – komputerowy system do deponowania znieczuleń


Mectron Piezosurgery – urządzenie do piezoelektrycznego cięcia kości

Produkty marki Curasept


Rękawiczki diagnostyczne SafeTouch® Rejuvenate


Maski SafeMask® SofSkin® fog-free – jedyne na świecie maski skutecznie zapobiegające parowaniu okularów, lup czy mikroskopu.


SafeMatrix® Contour – profilowane jednorazowe formówki, które znajdują zastosowanie przy wszystkich ubytkach MO/OD oraz MOD.


Silikonowe masy wyciskowe, kompozyty, nici chirurgiczne, produkty do dezynfekcji i sterylizacji, rękawice diagnostyczne oraz inne akcesoria stomatologiczne


Ergonomiczny monitor EIZO z serii FlexScan na ramieniu Ergotron do wykorzystania w gabinetach stomatologicznych i na recepcjach, wyświetlające obrazy zgodnie z normą DICOM;


Dezynfekowalne klawiatury, myszki i folie ochronne Man and Machine, ułatwiające czyszczenie, a nawet umożliwiające sterylizację w autoklawie;


Tablety Wacom wspierające cyfrowy obieg dokumentów i umożliwiające odręczne wypełnianie formularzy i składanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego.


Szczoteczki międzyzębowe GUM SOFT-PICKS, GUM TRAV-LER, GUM BI-DIRECTION


CURODONT REPAIR – system biomimetyczny, przeznaczony do leczenia wczesnych zmian próchnicowych z wykorzystaniem sterowanej regeneracji szkliwa

CURODONT™ D’SENZ – to żel do znoszenia nadwrażliwości zębów, wykorzystujący sprawdzoną klinicznie technologię peptydową firmy vVARDIS.

CURODONT™ PROTECT – to żel do remineralizacji zębów, który tworzy na ich powierzchni stabilną warstwę ochronną.

Końcówki stomatologiczne Jinme

Lupy PureVu i monitor BARCO

Szczegóły na temat strefy testów dostęne są na stronie Krakdent – STREFA TESTÓW

Zapraszamy także do pobierania biletów na Krakdent – z nami otrzymasz je za darmo WYGENERUJ BILET NA KRAKDENT

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.