Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w pigułce - Strona 2 z 2 - dentalmaster.pl

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w pigułce

PARTNERZY

Każdego roku wydarzenie wspiera szerokie grono Partnerów i Patronów Honorowych oraz Partnerów Medialnych. Nie sposób tutaj wymienić wszystkich, natomiast wszystkich wymieniamy na oficjalnej stronie obchodów www.polskamowiaaa.pl. W tym roku szczególnie cieszymy się ze współpracy z Instytutem Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej oraz firmą OralB. Większość Partnerów podejmuje cenne inicjatywy (głównie webinary), które z radością udostępniamy w oficjalnych kanałach obchodów.

BADANIA

Tak jak w poprzednich latach organizatorzy prowadzą badania ankietowe sprawdzające świadomość stomatologiczną lekarzy i pacjentów. W tym roku zapraszamy do udziału w dwóch prostych ankietach:

ANKIETA DLA PACJENTÓW

ANKIETA DLA LEKARZY

MATERIAŁY EDUKACYJNE

Stanowią ważne ogniwo obchodów, są bazą aktualnej i sprawdzonej wiedzy. Dostępne są na www.polskamowiaaa.pl w sekcji Materiały. 19 marca, podczas konferencji prasowej, zaprezentowana zostanie główna broszura tegorocznych obchodów. Materiał przygotowany jest wspólnie ze Strefą Pacjenta CEDE (Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych)

SOCIAL MEDIA

Jesteśmy obecni przede wszystkim na Facebook. Zapraszamy do polubienia oficjalnego profilu Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, profilu kampanii Polska mówi aaa,  oraz wydarzenia Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej.

NAKŁADKA NA ZDJĘCIE PROFILOWE FB

Zmień swoje zdjęcie profilowe przy użyciu naszej specjalnej nakładki – tutaj

Przeczytaj więcej newsów z branży.

Przypominamy również, że aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie stomatologii wystarczy zapisać się do cotygodniowego newslettera. W każdy wtorek otrzymasz mail z najnowszymi informacji przekazanymi w krótkiej i atrakcyjnej formie. Dzięki newsletterowi zaoszczędzisz czas i szybko dotrzesz do informacji, których potrzebujesz.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.