TPS zaprasza do udziału w II edycji Whitestock - dentalmaster.pl

TPS zaprasza do udziału w II edycji Whitestock

Redakcja TPS zaprasza na Whitestock! Miesięcznik TPS-Twój Przegląd Stomatologiczny już po raz drugi jest patronem konferencji Whitestock organizowanej przez Białostocki oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Tym razem konferencja odbędzie się online.

Choć sytuacja nie sprzyja organizacji konferencji i spotkaniom na żywo to studenci zrzeszeni w PTSS doskonale odnaleźli się w nowej rzeczywistości i z powodzeniem realizują kolejne pomysły. Już za tydzień w dniach 26-27 lutego na stronie ptss.pl każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w wirtualnym spotkaniu – II edycji konferencji Whitestock. Po raz kolejny patronem wydarzenia jest czasopismo TPS-Twój Przegląd Stomatologiczny.

TPS zaprasza na Whitestock

Aby wziąć udział w Whitestock należy zarejestrować się na stronie ptss.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny dla członków Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Do organizacji można zapisać się w każdej chwili i korzystać z pełnej oferty przygotowanej dla członków. Jeśli nie jesteś studentem i członkiem PTSS również możesz wziąć udział w wydarzeniu. Wystarczy dokonać rejestracji i wykupić bilet! Cena biletu to 50zł.

Przez 2 dni można wysłuchać 5 webinarów. Wśród tematów:

 • Jak sprawić by ząb wyglądał jak ząb a wypełnienie pasowało do zgryzu?
  Data: 26.02.2021, godz. 17:30
 • Przekonania utrudniające leczenie stomatologiczne
  Data: 26.02.2021, godz. 19:00
 • Planowanie leczenia – od czego zacząć kompleksowe leczenie?
  Data: 27.02.2021, godz. 11:00
 • Praca dentysty za granicą- El Dorado czy ciężka harówka?
  Data: 27.02.2021, godz. 13:00
 • Metoda flow injection- hit czy kit?
  Data: 27.02.2021, godz. 15:00

Rejestracji można dokonać na stronie PTSS jest tam również dostępny kalendarz wszystkich webinarów wchodzących w skład II edycji Whitestock.

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi dostępnymi szkoleniami w naszym KALENDARIUM

Oraz najnowszymi informacjami z branży. Przypominamy także, że zapis do newslettera zapewnia cotygodniowy dostęp do najnowszych informacji branżowych, które specjalnie dla Ciebie przygotujemy w atrakcyjnej, skorconej formie.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.