Warsaw Dental Medica Show już za 10 dni! Pobierz DARMOWY bilet

Warsaw Dental Medica Show już za 10 dni! Pobierz DARMOWY bilet

Warsaw Dental Medica Show zbliża się wielkimi krokami! Już w dniach 9-11 września w Ptak Warsaw Expo odbędzie się 4 edycja targów stomatologii i medycyny estetycznej.

Przypominamy, że cały czas można dokonać bezpłatnej rejestracji i pobrać wejściówkę uprawniającą do udziału w wydarzeniu. Wystarczy wypełnić formularz na stronie organizatora.

Wg informacji na stronie WDMS w targach weźmie udział ponad 60 firm, których ofertę będzie można poznać podczas wystawy. Wśród firm znajdą też Państwo stoisko naszej redakcji! Elamed Media Group wraz z czasopismem TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny oraz serwisem dentalmaster.pl będą dla Państwa dostępni podczas trzech dni wydarzenia. Już przygotowane są oferty specjalne i promocje.

Podczas targów Warsaw Dental Medica Show odbędzie się także premiera naszej nowości wydawniczej – Endodoncja w ujęciu klinicznym – jedynej w swoim rodzaju monografii, gdzie wiedzą i doświadczeniem dzielą się najwybitniejszy praktycy ze świata stomatologii.

Endodoncja w ujęciu klinicznym to kompendium wiedzy z zakresu nowoczesnej endodoncji. W sześciu rozdziałach została zebrana wiedza z zakresu aktualnych metod dianostyczno-terapeutycznych i technik stosowanych w postępowaniu endodontycznym. Na książkę składają się artykuły opublikowane w przeciągu ostatnich lat na łamach czasopism o tematyce stomatologicznej wydawanych przez Elamed Media Group. Publikacja, jako jedna z niewielu dostępnych na rynku, ma charakter poradnikowy, a nie podręcznikowy. Obok szczegółowo opisanych przypadków klinicznych popartych bogatą dokumentacją zdjęciową, technik i algorytmów postępowania leczniczego odnajdą Państwo w tym opracowaniu również informacje na temat dostępnych na rynku sprzętów i materiałów.

Oprócz premiery wydawniczej na zwiedzających czeka także potężna dawka wiedzy! W trakcie targów odbędzie się Kongres Stomatologiczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Cały czas można dokonać rejestracji na konferencję – zapraszamy do zapoznania się z programem naukowym.

Nie zabrakło także treści dla higienistek i asystentek stomatologicznych, które również będą mogły wziąć udział w sesjach naukowych, które zostały przygotowane specjalnie dla nich w ramach EduAsyst 2021. Już teraz można dokonać darmowej rejestracji i pobrać bezpłatny bilet!

Bogaty program naukowy prezentuje także sesja dla techników dentystycznych. Oprócz części merytorycznej przewidziano także czas na integrację! Zapraszamy do rejestracji.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.