Zdążyć przed próchnicą z Polska mówi #aaa - konkurs plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY PTS:Zdążyć przed próchnicą z Polska mówi #aaa

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, organizator kampanii „Polska mówi #aaa!”, wraz z Partnerami oraz I Ogólnopolskie Stowarzyszenie Publicznych i Niepublicznych  Żłobków i Klubów Dziecięcych, ogłosili konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka (1 czerwca). Nagrody pozwolą zadbać o jedną z najcenniejszych spraw – zdrowy uśmiech dziecka.

Przedmiotem konkursu plastycznego pt. „Zdążyć przed próchnicą z Polska mówi #aaa!” jest przygotowanie pracy promującej zdrowie jamy ustnej dowolną techniką np. : malarstwo, rysunek, wydzieranka, wycinanka, plastelina, forma przestrzenna.

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie dzieci będący podopiecznymi publicznych i niepublicznych żłobków i klubów dziecięcych, będących jednocześnie członkami I Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych. Członkami Stowarzyszenia jest ponad 4 tys. placówek z całego kraju.

Konkurs trwać będzie od 20 maja do 11 czerwca 2021 roku. Prace należy składać do 1 czerwca, w postaci skanu, na adres info@pts.net.pl. Każda placówka może nadesłać maksymalnie trzy prace. O wygranej w Konkursie decydować będzie liczba tzw. „polubień” czyli wejść na ww. profil społecznościowy Polska mówi #aaa! i odznaczenia informacji, o tym, iż dana praca podoba się oglądającemu. Fejsbukowy plebiscyt potrwa od 2 do 9 czerwca.

Parterami konkursu „Zdążyć przed próchnicą z Polska mówi #aaa!” są: Elmex, MyEcoBrush, Colgate, Elgydium oraz SUNSTAR GUM.

Źródło oraz wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdziesz na stronie www.pts.net.pl

Przeczytaj wszystkie NOWOŚCI z branży!

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na INSTAGRAMIE oraz FANPAGE’A.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.