Badanie kosztów świadczeń - zaproszenie dla praktyk - dentalmaster.pl

Badanie kosztów świadczeń – zaproszenie dla praktyk

Naczelna Rada Lekarska zgłosiła zastrzeżenie, że specyfiką leczenia stomatologicznego jest niepomiernie wyższy udział praktyk lekarskich niż dużych podmiotów. Ponadto, tabele dla podmiotów leczniczych nie przystają do sposobu prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Agencja Taryfikacji postanowiła uzupełnić badanie kosztów o rozpisanie Ankiety wśród praktyk – indywidualnych i grupowych. Eksperci NRL współpracowali z Agencją w konstruowaniu elektronicznego  formularza , który będzie aktywny od dnia 28 września.

fot. iStock

Dane będzie trzeba przekazać  do 15 października br.

Przed wypełnieniem formularza konieczne będzie zapoznanie się z plikiem, w którym zawarty będzie zestaw oczekiwanych danych. Formularza bowiem nie można będzie zapisać częściowo do późniejszego uzupełnienia.

Z tytułu współpracy z Agencją w badaniu , na podstawie zał nr 7 Rozporządzenia MZ ws kryteriów oceny ofert przysługiwać będą w nadchodzącym postępowaniu konkursowym 2 pkt ofertowe. Warunkiem jest terminowe przekazanie danych.  

W dniach 6-7 października Agencja zorganizuje szkolenie, na którym zostaną wyjaśnione wszelkie wątpliwości co do miejsca wpisania poszczególnych danych księgowych. 

Źródło: nil.org.pl

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.