CEDE 2021 w barwach nadziei
Spółka Exactus zaprezentowała podstawową identyfikację wizualną przyszłorocznej edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE (Łódź, 16-18 września). Key visual zdominował kolor zielony.
Zieleń kojarzy się z przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Stanowi kolor uzdrowienia, nadziei i wolności. Tak mówią specjaliści od symboliki kolorów.
– W kontekście bieżących wydarzeń, sytuacji epidemiologicznej, ta symbolika ma dla nas znaczenie. Wierzymy, że jesienią 2021 roku, nareszcie będziemy mogli cieszyć się ze wspólnego spotkania. Nowymi barwami CEDE postaramy się oddać klimat nadziei na stronie internetowej, w kreacjach reklamowych oraz wszelkich grafikach – zapowiadają Organizatorzy CEDE.
Autorem identyfikacji jest Adam Niewęgłowski.
Przypomnijmy, ze względu na sytuację związaną z COVID-19 CEDE 2020, zaplanowane na 2-4 grudnia, nie odbędzie się. Wydarzenie, po raz pierwszy od 10 lat, miało odbyć się w Łodzi.
– To nie miał być jednorazowy powrót, mamy nadzieję, że wracamy do korzeni na stałe. Obiekt Expo w Łodzi gwarantuje możliwość realizacji wystawy z częścią edukacyjną na wysokim poziomie. Miasto, włącznie z prezydent Hanną Zdanowską, okazało nam bardzo duże wsparcie. Bardzo żałujemy, że nie będziemy mogli zrealizować naszego flagowego już w tym roku, ale wspólnie z wystawcami uznaliśmy, że biorąc pod uwagę sytuację, nie ma to większego sensu. Szykujemy się na 2021 rok – dodają Organizatorzy CEDE.
Mogą zainteresować Cię również
Ortodoncja w praktyce
Skostnienie stawu skroniowo-żuchwowego jako następstwo przeoczonego złamania kłykcia żuchwy u dziecka
Słowa kluczowe: skostnienie stawu skroniowo-żuchwowego, złamanie kłykcia żuchwy, tomodensytometria Keywords: temporomandibular joint ankylosis, fracture of the mandibular condyle, tomodensitometry Streszczenie: Skostnienie stawu skroniowo-żuchwowe...
Łączne leczenie ortodontyczne i chirurgiczne ciężkiej wady zgryzu klasy III ze zgryzem krzyżowym przednim i tylnym
W niniejszej pracy kazuistycznej przedstawiono przypadek dorosłego pacjenta z ciężką szkieletową wadą zgryzu klasy III, z ewidentnym niedorozwojem szczęki i nadmiernie rozwiniętą żuchwą, co powodowało zgryz krzyżowy przedni i tylny, a także przesu...
Aparaty nakładkowe i miniimplanty ortodontyczne w leczeniu zgryzu przewieszonego u dorosłych
Słowa kluczowe: zgryz przewieszony, miniimplanty, nakładki Keywords: scissor bite, miniscrews, aligners Streszczenie: Zgryz przewieszony nie ulega samoistnej korekcji. Stopniowo pogarsza się w wyniku nadmiernego wyrzynania się zębów, negatywnie wp...