DMGT TV na żywo podczas CEDE 2021 - SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

DMGT TV na żywo podczas CEDE 2021

DMGT TV na żywo podczas CEDE 2021!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że kluczowym elementem edukacyjnym CEDE 2021 w Łodzi będzie program stworzony przez doktora Grzegorza Witkowskiego (Witkowscy Dental Training Center) oraz Dental Masters Group!

Spotkania online organizowane przez WDTC i DMG zdobyły serca tysięcy lekarzy dentystów, którzy cyklicznie spotykali się, by wysłuchać fantastycznych rozmów i dyskusji.

Praktyczny wymiar spotkań DMG nie podlega dyskusji i został bardzo dobrze oceniony. Teraz – jak mówi Grzegorz Witkowski, twórca specjalnego programu na CEDE 2021: „Czas spotkać się w realu, czas na DMG TV na żywo”.Już dziś możemy zdradzić nazwiska panelistów (2 panele każdego dnia), którzy stworzą program DMG na żywo! Będą to: Dorota Stankowska, Przemysław Stankowski, Krzysztof Gończowski, Emilia Joniec, Marcin Joniec, Jakub Wiśniewski, Maciej Ryngwelski, Bartłomiej Karaś oraz Piotr Wujec! Moderatorem wszystkich paneli będzie oczywiście Grzegorz Witkowski.

Szczegółową agendę wydarzenia poznamy wkrótce.

BILETY WKRÓTCE TYLKO NA WWW.CEDE.PL

Wejdź TUTAJ, aby poznać szczegóły wydarzenia DMGT TV!

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.