Dr Emiliano Ferrari: Złoty środek – równowaga - dentalmaster.pl

Dr Emiliano Ferrari: Złoty środek – równowaga

„Korzystając z najnowocześniejszych i zaawansowanych technologii, nie powinniśmy zapominać, że to pacjent powinien znajdować się w centrum naszych działań” – to cytat będący kwintesencją działania dra Emiliano Ferrari, który swoją przygodę ze stomatologią zaczynał jako technik dentystyczny. Dziś jest znanym lekarzem i wykładowcą, właścicielem gabinetu w Bolonii, który wkrótce odwiedzi Polskę, aby podzielić się swoją wiedzą podczas wykładów.

TPS_7-8_20_sylwetki_stomatologii_ZLOTY_SRODEK_ROWNOWAGA_EMILIANO_FERRARI_2

fot. archiwum E. Ferrari

Co zmieniło się w ostatnim czasie w dziedzinie stomatologii na świecie? Wiemy, że trudny obszar stomatologii, jakim są protetyka i chirurgia, jest Panu szczególnie bliski. Jak wygląda rozwój tych dziedzin stomatologii?

Uważam, że najważniejsze innowacje w dziedzinie stomatologii z pewnością dotyczą technologii cyfrowych. Dziś mamy możliwość zaprojektowania i przeprowadzenia zabiegów chirurgicznych oraz wykonania prac protetycznych za pomocą dedykowanego oprogramowania, co pozwala osiągnąć bardziej efektywne wyniki leczenia, jednocześnie zmniejszając ryzyko nieoczekiwanych komplikacji i niepowodzeń.

Jest...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą.
zaloguj się zarejestruj się

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.