Kończy się termin zapisów na LEK - dentalmaster.pl

Kończy się termin zapisów na LEK

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie składaniem zgłoszeń do Lekarskiego Egzaminu Końcowego (LEK) informujemy, że termin składania wniosków upływa z dniem 15 lipca 2021 r. i wszystkie osoby, które będą chciały przystąpić do tego egzaminu i spełniają niezbędne wymagania, powinny mieć możliwość złożenia wniosku i zostanie im przydzielone miejsce pisania egzaminu.

Kończy się termin zapisów na LEK

Obecnie zostały wyczerpane limity miejsc egzaminacyjnych w wielu lokalizacjach. Staramy się pozyskać następne sale, natomiast przy aktualnych obostrzeniach sanitarnych niestety wymaga to czasu.

Limity miejsc będą powiększane systematycznie w miarę ustalania następnych dostępnych miejsc, natomiast zawsze można złożyć wniosek bez preferencji.

Jeśli został złożony już wniosek zgłoszeniowy do LEK, natomiast pojawi się lokalizacja, na której bardziej Państwu zależy, można złożyć w SMK nowy wniosek. Poprzedni wniosek zostanie wówczas automatycznie anulowany. W takim wypadku, jeśli była wniesiona opłata egzaminacyjna, nie należy uiszczać jej ponownie. Zarówno numer wniosku jak i indywidualny numer mikrorachunku pozostaną niezmienione.

Jednocześnie informujemy, że wybranie we wniosku danej lokalizacji nie gwarantuje, że będzie możliwość pisania tam egzaminu. Wybór miasta jest wyborem preferowanym i to Centrum Egzaminów Medycznych decyduje ostatecznie o przydzieleniu miejsca egzaminu (oczywiście mając na uwadze wskazane przez Państwa preferencje).

Ostateczna informacja o terminie i miejscu egzaminu zostanie zamieszczona na Państwa indywidualnych kontach w SMK najpóźniej na dwa tygodnie przed egzaminem.

Źródło: cem.edu.pl

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.