Dr n. med. Tomasz Szklarski: Pracownicy placówki to największy kapitał

Lek. dent. Ewa Bogacka-Konik, dr n. med. Jacek Bednarski i dr n. med. Tomasz Szklarski: Pracownicy placówki to największy kapitał

Lek. dent. Ewa Bogacka-Konik, dr n. med. Jacek Bednarski i dr n. med. Tomasz Szklarski opowiadają o prowadzeniu wielospecjalizacyjnej kliniki, w której zajmują się leczeniem stomatologicznym oraz medycyną estetyczną. Poruszają kwestię technologii cyfrowych w pracy lekarza dentysty, dzielą się również ciekawostkami dotyczącymi budynku, w którym mieści się ich klinika.
TPS_11-12_20_sylwetki_stomatologii_PRACOWNICY_PLACOWKI_TO_NAJWIEKSZY_KAPITAL_1
fot. A. Szklarska

W stworzonym przez Państwa Centrum Dębowa 105 udało się połączyć w całość Wasze pasje i specjalizacje zawodowe stomatologiczne oraz dotyczące medycyny estetycznej. Proszę zdradzić receptę na udany zespół współdziałający na tak rozległym polu zawodowym.

Dębowa 105 to projekt trójki przyjaciół. Znamy się od lat i współpracowaliśmy razem dużo wcześniej. Każde z nas reprezentuje inną specjalizację. Ewa jest ortodontą, Jacek odpowiada za chirurgię, Tomek za protetykę oraz medycynę estetyczną. Nasze specjalności i zainteresowania w polu zawodowym uzupełniają się wzajemnie, dzięki temu także nasze spojrzenie na pacjenta, a przy tym jego problemy zdrowotne, jest bardziej kompleksowe.

Prowadzenie gabinetów medycznych to ocz...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą.
zaloguj się zarejestruj się

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.