"Ortodoncja w Praktyce" - sprawdź najnowszy numer

„Ortodoncja w Praktyce” – sprawdź nowy numer!

„Ortodoncja w Praktyce” to specjalistyczny kwartalnik poświęcony wyłącznie zagadnieniom ortodontycznym, który umożliwi Ci podnoszenie kwalifikacji i poszerzenie wiedzy w tym zakresie.

Co zawiera najnowszy numer czasopisma „Ortodoncja w Praktyce”?

  • Zaburzenie wyrzynania zębów siecznych przyśrodkowych szczęki – opisy przypadków i przegląd literatury;
  • Ocena metodą elementów skończonych wpływu dodania zaczepu do alignera na zamykanie diastemy w uzębieniu szczęki;
  • Wyniki kliniczne zastosowania systemu monitorującego DM® GoLive® i postrzeganie go przez pacjentów podczas leczenia Invisalign® – retrospektywne badanie kohortowe;
  • Leczenie protruzji dwuszczękowej z wykorzystaniem miniśrub osadzonych w kości wyrostka zębodołowego i poza nim, w połączeniu z systemem zamków samoligaturujących.

Dostęp do prenumeraty znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.