Polska mówi #aaa: Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej - dentalmaster.pl

Polska mówi #aaa: Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej

Już za miesiąc (z malutkim hakiem) Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej (20 marca, World Oral Health Day). Tradycyjnie, obchodom towarzyszyć będzie kolejna odsłona kampanii “Polska mówi #aaa!”. Tegorocznym hasłem akcji będzie: “Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. Świadomy pacjent, świadomy lekarz”.

fot. pts.net.pl

Dlaczego tak? Wyjaśnimy już wkrótce. Tymczasem prezentujemy key visual dla tegorocznych obchodów #ŚDZJU. Niedługo pojawi się także specjalny profil kampanii. Jak co roku zaprosimy do podejmowania inicjatyw i zgłaszania ich na interaktywną mapę dostępną na www.polskamowiaaa.pl (nowa www wkrótce). 

Źródło: pts.net.pl

Przeczytaj więcej newsów z branży.

Przypominamy również, że aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie stomatologii wystarczy zapisać się do cotygodniowego newslettera – w każdy wtorek otrzymasz mail z najnowszymi informacji przekazanymi w krótkiej, atrakcyjnej formie. Dzięki newsletterowi zaoszczędzisz czas i szybko dotrzesz do informacji, których potrzebujesz.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.