Rozwiązania cyfrowe, które zmieniają gabinet dentystyczny

Rozwiązania cyfrowe, które zmieniają gabinet dentystyczny

Rozwiązania cyfrowe są coraz chętnej wybierane przez lekarzy dentystów, głównie z uwagi na usprawnienie pracy i zwiększenie jej precyzji. Rozszerzenie zintegrowanego przepływu pracy w systemie Ceramill CAD/ CAM – rozwiązania cyfrowe, które zmieniają gabinet dentystycznyCeramill Direct Restoration Solution (DRS) firmy Amann Girrbachto to rozwiązania wprowadzone dla zapewnienia interdyscyplinarnej, zorientowanej na przyszłość współpracy oraz szybkiej produkcji

Dzięki Ceramill Direct Restoration Solution (DRS) Amann Girrbach rozszerza swój zintegrowany cyfrowy przepływ pracy o lekarza dentystę, wypełniając w ten sposób istniejącą wciąż lukę komunikacyjną między gabinetem dentystycznym a laboratorium. W tym procesie, aby zapewnić pacjentom funkcjonalne uzupełnienia w szybszy i mniej skomplikowany sposób, obaj partnerzy jednocześnie wnoszą swoje specjalistyczne kompetencje – mniejsze uzupełnienia są praktycznie możliwe do wykonania tego samego dnia, w zależności od odległości między dwoma partnerami.

W zależności od wymaganego rodzaju współpracy, dostępne są trzy modele przepływu pracy zespołowej w połączeniu z odpowiednimi dla nich zestawami Ceramill DRS. W każdym przypadku centralną podstawą tych celowo zróżnicowanych przepływów pracy jest nowa platforma cyfrowa AG.Live. Oferuje ona zarówno infrastrukturę, jak i zarządzanie przypadkami pacjentów z nieosiągalną do tej pory spójnością i wydajnością.  Platforma przenosi sposób przepływu informacji na zupełnie nowy poziom interakcji, zapewniając perfekcyjny kontakt między gabinetem a laboratorium.

Zestaw Ceramill DRS Connection Kit występuje jako wariant podstawowy oraz wprowadzający. Dlatego dentyści i laboratoria mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw cyfryzacji. Składa się on ze skanera wewnątrzustnego, Ceramill Map DRS, odpowiedniego oprogramowania do skanowania oraz połączenia z AG.Live. Dzięki temu wszelkie dane zamówienia, w tym wszystkie wymagane informacje, mogą być bezproblemowo udostępniane laboratorium w czasie rzeczywistym za pośrednictwem AG.Live. Eliminuje to potrzebę przygotowywania odręcznych arkuszy pracy i pobierania wycisków analogowych. Fizycznie potrzebny jest do wykonania tylko jeden etap, czyli transport polegający na dostarczeniu uzupełnienia do gabinetu w celu umieszczenia go w jamie ustnej pacjenta- co może nastąpić nawet tego samego dnia w przypadku prostych uzupełnień. Prowadzi to do większego komfortu leczenia oraz wygody dla pacjenta. Tym samym zachęca nowych pacjentów do odwiedzenia gabinetu i jednocześnie generuje więcej zamówień dla laboratorium.

A jeśli preferowanym materiałem jest tlenek cyrkonu, zestaw High-Speed Zirconia Kit, składający się z szybko spiekanego dwutlenku cyrkonu Zolid DRS i odpowiedniego pieca do synteryzacji Ceramill Therm DRS, może optymalnie wesprzeć laboratorium w wykonywaniu prostych uzupełnień z tlenku cyrkonu nawet tego samego dnia.

Aby zapewnić pacjentom protezę jeszcze szybciej, system można na późniejszym etapie rozszerzyć w gabinecie stomatologicznym o zestaw Ceramill DRS Production Kit. Pozwala on na wykonanie prostych uzupełnień w gabinecie i umieszczenie ich w ustach pacjenta podczas jednej wizyty.

Wszystkie zestawy Ceramill DRS można zamawiać od razu w Niemczech. Zestaw High Speed Zirconia Kit już działa w laboratoriach. Pierwsi użytkownicy DRS korzystają ze specjalnie dedykowanego wsparcia ze strony specjalistów DRS z Amann Girrbach. Więcej informacji i możliwość zamówienia w przedsprzedaży można znaleźć na stronie www.ceramill-drs.com.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.