Sprawdź plan i zerejestruj się na jubileusz PTS - dentalmaster.pl

Zarejestruj się na 70-lecie PTS-u

Jubileusz 70-lecia PTS i plan jego obchodów są już oficjalnie dostępne. Już od teraz można się rejestrować na część edukacyjną wydarzenia. Podczas rejestracji we wrześniu organizatorzy przygotowali specjalne ceny dla wszystkich.

– Z każdym miesiącem ilość dostępnych miejsc na to wyjątkowe wydarzenie edukacyjne będzie mniejsza dlatego też wdrożyliśmy formułę “szybciej rezerwujesz, mniej płacisz”. Zachęcamy do rejestracji już teraz – mówi Piotr Flejszar, Dyrektor w Biurze Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, zachęcając do wcześniejszej rezerwacji.

Przygotowano również specjalne zniżki dla członków PTS-u oraz dla studentów. Najmłodsi przedstawiciele branży mają wyjątkowo atrakcyjną i stałą cenę rejestracji bez względu na czas, w którym jej dokonają. Podczas procesu rezerwacji można też złożyć deklarację chęci udziału w wieczornej, integracyjnej części tego wydarzenia, a konkretnie koncertu jubileuszowego, podczas którego zostanie przeprowadzona zbiórka na cel charytatywny, który ogłoszony zostanie w październiku.

Warto również wspomnieć, że już niedługo uruchomiony zostanie oddzielny proces rejestracji na część koncertową wydarzenia wieczornego, gdzie będzie można dokonać zakupu dodatkowych biletów wstępu dla osób, które nie będą uczestniczyć w części edukacyjnej, a będą chciały świętować podczas koncertu Andrzeja Piasecznego i wspomóc cel zbiórki charytatywnej. 

Warunki rejestracji oraz cennik uczestnictwa w jubileuszu dostępne są TUTAJ.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.