Align Technology wprowadza innowacje oprogramowania
Reklama

Align Technology wprowadza innowacje oprogramowania dla przyspieszenia cyfrowej transformacji praktyki stomatologicznej

Reklama

Align™ Oral Health Suite, włączając przyszłą współpracę z X-Ray Insights, pomoże lekarzom w identyfikowaniu i edukacji pacjentów na temat stanu zdrowia jamy ustnej i jego poprawy. Nowe oprogramowanie iTero-exocad Connector™ zoptymalizuje efektywność współpracy lekarzy i laboratoriów poprzez usprawnienie komunikacji w ramach jednej platformy na portalu MyiTero™.

Align Technology, Inc. (“Align”) (Nasdaq: ALGN), wiodący światowy producent urządzeń medycznych, który projektuje, produkuje i sprzedaje system przezroczystych nakładek Invisalign®, skanery wewnątrzustne iTero™ oraz oprogramowanie CAD/CAM exocad™ wykorzystywane w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej, wprowadza najnowsze innowacje oprogramowania w celu przyspieszenia cyfrowej transformacji praktyki dentystycznej.

Align™Oral Health Suite to intuicyjny i wizualnie angażujący interfejs cyfrowy zaprojektowany w celu usprawnienia konsultacji stomatologicznych i zwiększenia poziomu akceptacji propozycji leczenia*. Oferuje nowoczesne podejście do badań stomatologicznych z uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań klinicznych, które umożliwiają lekarzom i ich personelowi przeprowadzanie kompleksowej oceny stanu zdrowia jamy ustnej za pomocą jednego skanu. Dodatkowo system korzysta z przyjaznej dla pacjenta terminologii, co zapewnia wysoce satysfakcjonujące doświadczenie podczas konsultacji.

Align Oral Health Suite dostępny w serii skanerów iTero Element™ Plus, obejmuje szeroki zakres schorzeń stomatologicznych, co jest niezbędne do przedstawienia pacjentom szerszego oglądu na stan zdrowia ich jamy ustnej. Oprogramowanie umożliwia lekarzom tworzenie i udostępnianie spersonalizowanego raportu na temat zdrowia jamy ustnej pacjenta z uwzględnieniem zaleceń dotyczących leczenia, które zostały omówione podczas wizyty w gabinecie. Platforma integruje narzędzia diagnostyczne i wizualizacyjne iTero, takie jak iTero NIRI, iTero Occlusogram, iTero TimeLapse i Invisalign Outcome Simulator Pro w jednym interfejsie, z których można korzystać bezpośrednio w skanerze iTero oraz na portalu MyiTero.com.

Celem konsultacji stomatologicznej jest zdiagnozowanie stanu zdrowia jamy ustnej i zębów, natomiast celem edukacji pacjenta jest zwiększenie poziomu akceptacji leczeniamówi dr Lovedeep Randhawa, stomatolog ogólna z Triton Dental w Surrey w Kanadzie, która uczestniczyła w pilotażowym programie testowym Align™ Oral Health Suite. To nowe podejście usprawnia i podnosi jakość konsultacji dotyczących zdrowia jamy ustnej w bardzo wydajny i przyjazny dla użytkownika sposób. Mój zespół zauważył, że zwiększyło się pozytywne nastawienie pacjentów podczas konsultacji, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić im wysoce atrakcyjne wizualnie, spersonalizowane doświadczenie, które pomaga im zrozumieć stan zdrowia jamy ustnej i uwierzyć w przedstawioną diagnozę.

Firma Align zapowiedziała również wprowadzenie technologii X-Ray Insights zaprojektowanej w celu usprawnienia oceny zdjęć rentgenowskich, poprawy komunikacji z pacjentem i zwiększenia satysfakcji z leczenia dzięki technologii cyfrowej.

Oparte na sztucznej inteligencji narzędzia do oceny stanu zdrowia jamy ustnej, takie jak X-Ray Insights, rozróżniają dane i usprawniają konsultację lekarza z pacjentem, ocenę opcji leczenia i wspólne podejmowanie decyzji dotyczących zdrowia jamy ustnej i opcji leczeniakomentuje Sreelakshmi Kolli, wiceprezes Align Technology i dyrektor ds. cyfrowych. Wykraczają również poza cyfrową ortodoncję i wspierają ocenę stanu zdrowia jamy ustnej poprzez generowanie cyfrowego obrazu wyników badań, poprawiając komunikację z pacjentem i pomagając w rozwoju praktyki dentystycznej.

X-Ray Insights tworzy nową generację narzędzi do oceny klinicznej, które pomagają lekarzom identyfikować, wizualizować i edukować pacjentów na temat stanu zdrowia ich jamy ustnej mówi dr Mitra Derakhshan, starsza wiceprezes ds. klinicznych w Align Technology.Opierając się na algorytmach sztucznej inteligencji służących do oceny obrazów radiograficznych zębów pod kątem próchnicy, kamienia nazębnego, zmian okołowierzchołkowych czy utraty kości, X-Ray Insights zapewnia lekarzom elastyczność w identyfikacji i wizualizacji tych schorzeń, co pomaga poprawić komunikację z pacjentem i zwiększyć poziom akceptacji leczenia.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.