Amadar
Reklama

Amadar

Dane kontaktowe:
Telefon: 22 826 43 81
E-mail: sklep@amadar.pl
WWW: https://amadar.pl/

Amadar Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. Jesteśmy uznanym i doświadczonym dystrybutorem sprzętu stomatologicznego na rynku polskim. Współpracują z nami zarówno prywatne gabinety jak i sieci klinik, przychodnie, szpitale oraz ośrodki uniwersyteckie.

Na sprzęcie dostarczonym przez nas kształceni są przyszli lekarze dentyści. Pierwszym producentem z którym nawiązaliśmy wieloletnią współpracę była Planmeca. Stopniowo rozszerzaliśmy ofertę o kolejne światowe marki takie jak: A-dec, Dentsply Sirona, Runyes, Dürr Dental, Ivoclar, Miele, Score itd.

Naszym celem zawsze było i jest dostarczanie na polski rynek sprzętu najwyższej jakości, przeznaczonego głównie dla stomatologii. To my jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy autoklawy posiadające atesty urzędu nadzoru technicznego, które były wymagane w każdym gabinecie dentystycznym. Na dostarczonych przez nas unitach A-dec, a ostatnio również Runyes wyszkoliły się kolejne roczniki studentów uniwersytetów medycznych.

Przez lata kompleksowo wyposażyliśmy tysiące gabinetów stomatologicznych w niezbędne sprzęty takie jak unity stomatologiczne, aparaty RTG, autoklawy, systemy CAD/CAM i wiele innych urządzeń. Nieustannie rozwijamy współpracę z sieciami medycznymi oraz ośrodkami kształcącymi i doskonalącymi lekarzy dentystów.

Źródłem naszego sukcesu jest bezkompromisowe trzymanie się wartości: jakość, wiedza, doświadczenie i szacunek. Nieustannie dbamy o podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług, staramy się być partnerem dla naszych klientów oferując im nie tylko światowej klasy produkty, ale również fachowe doradztwo oraz specjalistyczną wiedzę, którą również staramy się dzielić.

Kontakt

ul. Świętokrzyska 14

00-050 Warszawa

Kontakt telefoniczny: 22 826 43 81

Kontakt mailowy: sklep@amadar.pl

 

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.