Bezpłatna karta wstępu - CEDE 2021, Łódź. Pobierz już teraz
Reklama

Bezpłatna karta wstępu – CEDE 2021, Łódź. Pobierz już teraz

Przypominamy, że bezpłatna karta wstępu na targi jest już dostępna do pobrania na oficjalnej stronie CEDE 2021, które w bieżącym roku odbędzie się 7-9 października w Łodzi. Zarejestruj się już dziś!

CEDE to wystawa stomatologiczna z najdłuższą tradycją w kraju. Od ponad ćwierć wieku jest miejscem spotkań tysięcy praktyków ze światem biznesu. Pierwsza edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE odbyła się w 1991 roku! W targach CEDE wzięło dotychczas udział 8 673 wystawców oraz 292 872 zwiedzających. W części naukowej towarzyszącej kolejnym edycjom wystawy uczestniczyło 54 614 profesjonalistów.

W 2016 targi CEDE ustąpiły miejsca World Dental Congress, który zorganizowano dla Światowej Organizacji Dentystycznej FDI wraz z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym. Uczestniczyli w nim przedstawiciele 152 państw. Najstarsza polska wystawa stomatologiczna miała również swoją wersję online – Virtual Dental Exhibition by CEDE w 2020.

Na oficjalnej stronie dostępne są najnowsze informacje o programie naukowym, a także o szkoleniach, które będą prowadzone przez wystawców. W bieżącym roku będziemy mięli okazję spotkać się w Atlas Arenie w Łodzi. Na stronie organizatora można sprawdzić, jakie firmy zaprezentują swoją ofertę podczas targów.

Niezmiennie zapraszamy na stoisko naszej redakcji – Elamed Media Group, gdzie już przygotowujemy oferty specjalne oraz PREMIERĘ KSIĄŻKI. Każda osoba, która nas odwiedzi będzie mogła skorzystać z atrakcyjnych promocji. Już nie możemy się doczekać!

Bezpłatna karta wstępu na CEDE 2021 – Tu jest link do pobrania

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.