IDS 2021 Kolonia: około 830 wystawców z 56 krajów
Reklama

IDS 2021: około 830 wystawców z 56 krajów

IDS (International Dental Show) otwiera swoje drzwi dla wystawców i zwiedzających po raz 39. w dniach 22 – 25 września 2021 r. Tegoroczne targi IDS wyznaczają nowe standardy związane z hybrydową koncepcją połączenia wystawy produktów w tradycyjnym rozumieniu z nowatorskimi rozwiązaniami cyfrowymi – IDSconnect. Hybrydowe podejście umożliwia wszystkim osobom związanym ze światem stomatologii odkrywanie produktów i zwiedzanie stoisk z możliwością kontaktowania się dzięki innowacyjnym rozwiązaniom cyfrowym.

Już około 830 firm z ponad 56 krajów oczekuje na rozpoczęcie imprezy, która ma się odbyć w Kolonii.

74 procent wystawców pochodzi z zagranicy. Wysoki poziom umiędzynarodowienia podkreśla po raz kolejny wyjątkowe znaczenie IDS jako najważniejszej globalnej platformy branżowej – zwłaszcza w świetle wyjątkowych warunków, w których zostaje zorganizowana. Oprócz Niemiec najliczniej reprezentowane kraje to Francja, Wielka Brytania, Włochy, Korea, Szwajcaria i USA. Ale wśród wystawców znajdują się także firmy z Brazylii, Bułgarii, Chin, Francji, Włoch, Korei, Rosji i USA.

IDS 2021 odbędzie się w halach 2, 3, 10 i 11. Wszystkie hale są połączone prostą, okrężną trasą. Cztery strefy wejściowe – południowa, wschodnia, zachodnia oraz wejście od targowego bulwaru – zapewniają równomierne rozmieszczenie zwiedzających w halach wystawienniczych. Oprócz istniejących w halach stref restauracyjnych i wypoczynkowych, które zostaną powiększane o dodatkową przestrzeń w celu zachowania dystansu społecznego, w hali 4.1 powstaje nowa strefa gastronomiczna. Plan hali uwzględnia wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa i respektuje  oficjalne wymagania dotyczące ochrony wystawców i zwiedzających. Firma Koelnmesse stworzyła najlepsze możliwe warunki w myśl przyjętej koncepcji –  #B-SAFE4business.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.