Marcin Bogurski: Stomatologia nie jest dziedziną jednorodną

Dr Marcin Bogurski: Dzisiejsza stomatologia nie jest jednorodną dziedziną

Marcin i Monika Bogurscy opowiadają o swoim niestandardowym pomyśle na praktykę stomatologiczną w Koszalinie, o wpływie więzi rodzinnych na ich biznes i kształceniu dyplomowym lekarzy stomatologów.
Dr Marcin i Monika Bogurscy (fot. Alla Boroń - Studio Prototypownia)Dr Marcin i Monika Bogurscy (fot. Alla Boroń - Studio Prototypownia)

Szanowni Państwo, w stworzonej przez Państwa praktyce udało się połączyć w całość różne pasje i specjalizacje zawodowe. Proszę zdradzić nam, skąd wziął się pomysł na stworzenie Praktyki o tak niestandardowym wnętrzu?

Monika Bogurska: Zależało nam na tym, by pacjent, wchodząc do nas, nie czuł się jakby przekraczał drzwi gabinetu, tylko by poczuł się jak w lobby hotelu albo SPA. Dzięki temu nie stresuje się, co sprawia, że wizytę u nas odbiera znaczniej przyjemniej, a doznania związane z wizytą u stomatologa nie są negatywne. Reakcje naszych pacjentów są dowodem na to, że to nam się udało. Przyznaję, że niektórzy byli nawet onieśmieleni. Natomiast na samym etapie projektowania odwiedziliśmy wiele klinik stomatologicznych w Polsce i Europie. Tak naprawdę to rozmowy z właścicielami innych klinik pozwoliły nam uniknąć wielu błędów!

Kup prenumeratę czasopisma „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny” na

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp możliwy tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją.

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zyskasz dostęp do artykułów otwartych publikowanych na łamach „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”;
  • zobaczysz część filmów zamieszczonych w dziale dentalVIDEO;
  • będziesz na bieżąco z wszystkimi nowościami z branży stomatologicznej;
  • możesz skorzystać z katalogu firm i porównywarki produktów,
  • masz możliwość sprawdzenia kalendarium wydarzeń i relacji z imprez branżowych.
zarejestruj się

Logowanie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.