Equadent
Reklama

Equadent

Dane kontaktowe:
Telefon: 504 036 768
E-mail:
WWW: https://equadent.pl/

EQUADENT od 2006 roku jest hurtownią stomatologiczną zaopatrującą gabinety stomatologiczne w różnego rodzaju wyroby medyczne przeznaczone dla profesjonalistów. Naszym celem było zaoferowanie konkurencyjnych cenowo a jednocześnie technologicznie zaawansowanych wyrobów klientom z Polski, Czech oraz Słowacji. Wyroby medyczne jakie zaoferowaliśmy oraz ich innowacyjność szybko znalazły uznane w środowisku stomatologicznym.

Przez wiele lat, nasza współpraca znacznie się rozwinęła, obecnie współpracujemy z wieloma światowymi producentami wyrobów medycznych. Dziś jesteśmy jedynym przedstawicielem na terenie Polski takich firm jak PULPDENT CORPORATION z USA, MICROCOPY (znanego producenta wkładek chłonących ślinę ), szyn przeciw bruksizmowi NTI-Tss, DENJOY producenta sprzętu elektronicznego przeznaczonego dla stomatologi, DMETEC – producenta urządzenia do szybkiej dezynfekcji Clevo, GERMIPHENE oraz STERISIL – producenta preparatów oczyszczających wodę w unitach stom. Ściśle współpracujemy także z takimi firmami jak: BISCO Corporation – jednego z najlepszych producentów cementów adhezyjnych, PARKELL (USA), WOODPECKER DTE (Chiny), Common Sense Dental (USA), Paragon International (USA), AVALON BIOMED (USA) i inne.

Oferujemy tylko najlepsze pod względem jakości wyroby medyczne, starannie wybrane przez praktyków stomatologów współpracujących z naszą firmą. Każdy produkt musi zostać przetestowany w ”zaprzyjaźnionych” gabinetach stomatologicznych i otrzymać przychylne oceny od stomatologów zanim będzie mógł trafić do naszej oferty, a to wszystko po to, aby Państwo mieli pewność, że dany produkt jest naprawdę dobry.

Wspólnie z naszymi partnerskimi firmami organizujemy liczne kursy i spotkania. Jesteśmy na większości imprez targowych w Polsce a także w USA.

Kontakt

(+48) 504 036 768

(+48) 535 455 415

(+48) 63 24 45 577

 

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.