Marrodent otworzył nowe Centrum Dystrybucyjne - dentalmaster.pl
Reklama

Marrodent otworzył nowe Centrum Dystrybucyjne

Pod koniec października 2019 r. firma Marrodent świętowała uroczyste otwarcie nowego, nowoczesnego i energooszczędnego Centrum Dystrybucyjnego w Czechowicach-Dziedzicach.

Na powierzchni 3700 m2 nowy obiekt oferuje przestrzeń dla 30 000 produktów stomatologicznych i protetycznych oraz zapewnia powierzchnię biurową i miejsce spotkań dla ponad 50 pracowników firmy.

Od 2016 roku firma jest częścią potentata Henry Schein, Inc. W uroczystej ceremonii przecięcia wstęgi wzięli udział zespół kierownictwa wykonawczego, członkowie zespołów Marrodent oraz Henry Schein, a także przedstawiciele władz lokalnych, biznesu, przemysłu stomatologicznego i mediów.

– To centrum dystrybucyjne jest kolejnym dowodem długoterminowego zaangażowania firmy Henry Schein w obsługę naszych klientów z branży stomatologicznej w Polsce, Europie i na całym świecie – powiedział Stanley M. Bergman, Chairman of the Board oraz Chief Executive Officer Henry Schein, Inc., w swojej przemowie powitalnej.

S.M. Bergman podziękował Pawłowi Mrowcowi, zastępcy burmistrza Czechowic-Dziedzic, i Annie Skotnickiej-Nędzkiej, zastępcy wójta gminy Jaworze – miejscowości, w której firma Marrodent rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku – którzy wzięli udział w ceremonii otwarcia. Podziękował również współzałożycielom Marrodent, Markowi i Romanowi Stekla, którzy dołączyli do Henry Schein w 2016 roku, oraz dyrektorowi zarządzającemu Marrodent Arturowi Podolskiemu. Podkreślił również wspaniałą pracę Tomasza Kocura, kierownika Centrum Dystrybucyjnego oraz działu wsparcia, który kierował projektem, a także wszystkim menedżerom i członkom zespołu, których wizja i zaangażowanie sprawiły, że Centrum Dystrybucyjne stało się rzeczywistością, nie tracąc jednocześnie z oczu potrzeb klientów.

fot. materiały organizatora

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.