"Nowoczesny Technik Dentystyczny" teraz w pakiecie z dentalmaster.pl
Reklama

„Nowoczesny Technik Dentystyczny” teraz w pakiecie z dentalmaster.pl

„Nowoczesny Technik Dentystyczny” to czasopismo, które zostało powołane 22 lata temu we współpracy z Polskim Towarzystwem Techników Dentystycznych. Za pośrednictwem czasopisma przez 22 lata regularnie dostarczana jest wiedza z zakresu protetyki, ortodoncji, sprzętu, materiałów, zasad prowadzenia pracowni protetycznych do polskich techników dentystycznych. Autorami artykułów są przede wszystkim polscy technicy dentystyczni oraz polscy lekarze, ale prezentowane są tam również doniesienia ze światowej protetyki.

Nowoczesny Technik Dentystyczny 5/2020

Przez 22 lata specyfika pracy w laboratorium protetycznym bardzo się zmieniła. Rozwój cyfrowych technologii, druk 3D, rozwój materiałów ceramicznych, termoplastycznych, upowszechnienie tlenku cyrkonu – wszystko to (i wiele więcej, których nie wymieniono) przyczyniło się do poprawy komfortu pacjenta, a także zmiany zasad pracy w laboratorium.

Zmiany te zmuszają techników do ciągłej edukacji i zdobywania nowych umiejętności, wychodząc im naprzeciw prezentujemy jedyny dostepny w Polsce pakiet – prenumerata papierowa „Nowoczesnego Technika Dentystycznego” w pakiecie z pełnym dostępem do wiedzy na portalu dentalmaster.pl.

Dentalmaster.pl zawiera artkułu opublikowane na łamach „Nowoczesnego Technika Dentystycznego” od 2012 roku, co stanowi ogromną wartość dla nowych czytelników. Nie zapominamy jednak o naszych wiernych odbiorcach, którzy czytają czasopismo od pierwszego numeru, a teraz przekazują swoją wiedzę i doświadczenie (często w pakiecie z pracownią) nowemu pokoleniu. Na dentalmaster.pl oprócz protetyki laboratoryjnej znajduje się pakiet wiedzy z zakresu ortodoncji i okluzji, wiele opracowań z zakresu sprzętu i materiałów, prowadzenia pracowni, współpracy z lekarzem, a także najnowsze doniesienia prawne. Tu na bieżąco publikujemy informacje na temat ustawy o niektórych zawodach medycznych, będziemy też informować o pracach legislacyjnych mających na celu opracowanie osobnej ustawy o zawodzie technika dentystycznego – który jest najstarszym zawodem medycznym w Polsce!

Zapraszamy do zakupu prenumeraty czasopisma „Nowoczesny Technik Dentystyczny” w pakiecie z subskrypcją dentalmaster.pl, jest to gwarancja sprawdzonej wiedzy dostępnej 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę!

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama
Reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.