NOWOŚĆ! "Endodoncja w ujęciu klinicznym" - dentalmaster.pl

NOWOŚĆ! „Endodoncja w ujęciu klinicznym”

Nowość w biblioteczne „TPS” – Endodoncja w ujęciu klinicznym pod red. prof. dr hab. n. med. Marty Tanasiewicz. Książka premierę będzie miała na Warsaw Dental Medica Show w dniach 9-11 września. Zapraszamy!

Endodoncja w ujęciu klinicznym to kompleksowa wiedza z zakresu współczesnej endodoncji zawarta w 6. rozdziałach prezentująca zagadnienia w formie szczegółowo omawianych przypadków klinicznych wzbogaconych pełną dokumentacją fotograficzną i radiologiczną.

Publikacja, jako jedna z niewielu dostępnych na rynku, ma charakter poradnikowy, a nie podręcznikowy. Obok szczegółowo opisanych przypadków klinicznych popartych bogatą dokumentacją zdjęciową, technik i logarytmów postępowania leczniczego odnajdą Państwo w tym opracowaniu również informacje na temat dostępnych na rynku sprzętów i materiałów.

Zapraszamy na nasze stanowisko podczas targów Warsaw Dental Medica Show, gdzie książka będzie dostępna w promocyjnej cenie!

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.