Pobierz apkę CEDE 2022! Plan wystawy, lista wykładów i warsztatów

Pobierz apkę CEDE 2022!

Plan wystawy, lista wykładów i warsztatów z filtrem ułatwiającym wyszukiwanie, biografie ekspertów, a nawet… fotobudka – to wszystko znajdziesz w bezpłatnej aplikacji mobilnej CEDE 2022, która jest już do pobrania na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Dzięki apce, wszystkie najważniejsze informacje dotyczące CEDE będziesz miał zawsze pod ręką. Aplikacja pomoże Ci zaplanować udział w wydarzeniu  i przyjazd do Łodzi, a także sprawnie odnaleźć stoisko wystawcy lub salę warsztatową w EXPO. Dzięki niej nie spóźnisz się na żaden wykład, a nawet zrobisz sobie pamiątkowe zdjęcie w targowej fotobudce.

POBIERZ APKĘ CEDE 2022

Dostępne w aplikacji mobilnej CEDE 2022:

– lista wystawców i Partnerów oraz plan wystawy

– agenda wszystkich projektów edukacyjnych z możliwością filtrowania (Forum BE DIGITAL, Forum CEDE Dental Challenge, projekty w Strefie DIGITAL) 

– informacje o prelegentach

– powiadomienia o rozpoczynających się wykładach, prezentacjach, warsztatach

– fotobudka

Informacje o targach CEDE, możliwość pobrania bezpłatnej wejściówki oraz dostęp do programu szkoleń i listy wystawców dostępna jest TU

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i odwiedzenie naszego stoiska. Przygotowaliśmy dla Państwa naszą nowość wydawniczą w wyjątkowej cenie! Monografia z Biomechamiki autorstwa Prof. Thomasa Mulligana będzie dostępna w promocyjnej cenie dla wszystkich zwiedzających!

Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.