PTS patronem merytorycznym kongresu na WDMS 2021

PTS patronem merytorycznym kongresu na WDMS 2021

PTS – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne zostało partnerem strategicznym oraz patronem merytorycznym Kongresu Stomatologii, który odbędzie się w trakcie IV edycji targów Warsaw Dental Medica Show zaplanowanych na 9-11 września 2021r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

IV Kongres Stomatologii organizowany przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne to wyjątkowe wydarzenie edukacyjne dla lekarzy stomatologów, którzy chcą poszerzyć wiedzę i podnieść swoje umiejętności. Skorzystaj z teoretycznej i praktycznej wiedzy przekazywanej podczas Kongresu oraz sprawdź najnowsze produkty oraz trendy w branży stomatologicznej podczas targów.

Kierownikiem naukowym tegorocznego Kongresu Stomatologicznego będzie uznany ortodonta i członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego prof. dr hab. Tomasz Gedrange.

Prof. Gedrange jest autorytetem w dziedzinie ortodoncji, implantologii i regeneracji tkanek. Ukończył studia na Oddziale Stomatologii Uniwersytetu Friedricha Schillera w Jenie (Niemcy) oraz medycyny ogólnej w Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po studiach był asystentem w Zakładzie Farmakologii i Toksykologii Uniwersytetu im. Friedricha Schillera w Jenie. Przez wiele lat pełnił funkcję kierownika i dyrektora Katedry Ortodoncji, Stomatologii Dziecięcej i Prewencyjnej Centrum Stomatologii i Zdrowia Jamy Ustnej na Uniwersytecie w Greifswaldzie. W 1996 roku obronił pracę doktorską (temat: „Badania wolnych rodników i peroksydacji lipidów po niedotlenieniu oraz ponownym dotlenianiu mózgu u noworodków prosiąt z prawidłową masą urodzeniową oraz wewnątrzmacicznym ograniczeniem wzrostu ciała”). Jest autorem licznych publikacji naukowych i patentów. Zaangażowanie ze strony Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i nadzór ze strony prof. Gedrange z pewnością wniosą wiele wartości do nadchodzącego wydarzenia.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej w Ptak Warsaw Expo to miejsce spotkań specjalistów z branży, będące doskonałą okazją na transfer wiedzy, wymianę informacji i poznanie branżowych trendów. Serdecznie zapraszamy na IV edycję Warsaw Dental Medica Show.

Program wydarzenia jest dostępny na stronie organizatora

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży. Przypominamy także, że zapis do newslettera zapewnia cotygodniowy dostęp do najnowszych informacji branżowych, które specjalnie dla Ciebie przygotujemy w atrakcyjnej, skróconej formie.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.