Ruszyła rejestracja na szkolenia podczas CEDE 2021 w Łodzi

Ruszyła rejestracja na szkolenia podczas CEDE 2021 w Łodzi!

Rozpoczęła się rejestracja na projekty edukacyjne towarzyszące tegorocznym targom CEDE w Łodzi. W programie znalazły się m.in. panele dyskusyjne i warsztaty przygotowane przez grupę cenionych i lubianych ekspertów we współpracy z Dental Masters Group i Witkowscy Dental Trainig Center, pod kierownictwem lek. dent. Grzegorza Witkowskiego.

CEDE 2021

Dorota i Przemysław Stankowscy, Bartłomiej Karaś, Piotr Wujec, Krzysztof Gończowski, Emilia i Marcin Joniec, Jakub Wiśniewski, Maciej Ryngwelski, Agnieszka Pacyk, Mariusz Pietrzak to praktycy, których większości polskich stomatologów nie trzeba przedstawiać. Wszyscy pojawią się podczas CEDE w Łodzi, aby podzielić się zdobytą wiedzą i spostrzeżeniami.

Wykłady? Jakie wykłady!

– Z każdym z wymienionych ekspertów spotykaliśmy się podczas cyklu DMG TV realizowanego online, na żywo, w ostatnich kilkunastu miesiącach. Formuła, którą zaproponowaliśmy spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem praktyków, czego dowodem była frekwencja oraz liczne komentarze i pytania. Wraz z organizatorami CEDE postanowiliśmy, że czas na spotkanie w realu – wyjaśnia lek. dent. Grzegorz Witkowski, autor programu DMG TV na CEDE i moderator wszystkich paneli.

To właśnie w formie paneli dyskusyjnych – przeniesionych z formuły wirtualnej – w Łodzi zostaną omówione takie tematy jak: odbudowa zębów, codzienna chirurgia, znieczulenia, współpraca ortodonty i protetyka, endo i reendo.

– Zapomnijcie o monotonnym zdobywaniu wiedzy, zapomnijcie o wykładach. Panele dyskusyjne, uzupełnione warsztatami, na nowo otworzą uczestnikom oczy na pewne problemy, pokażą konkretne rozwiązania, zainspirują do działania, zmotywują – zapewnia lek. dent. Grzegorz Witkowski.

Program DMG został stworzony w taki sposób, aby zapewnić dostęp do paneli i warsztatów niezależnie od dnia przyjazdu do Łodzi. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.