Smok nad Krakowem! Zapowiedź 30. Targów KRAKDENT - dentalmaster
Reklama

Smok nad Krakowem! Zapowiedź 30. Targów KRAKDENT®

Nie w górach, nie w lasach, a w mieście zwanym Krakowem, Smok wielki i znany, próchnicy się nabawił… Stop! Czy to bajka? Nie, to zapowiedź 30. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® – największej imprezy dla lekarzy dentystów, asystentek, higienistek i techników dentystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, która już 11-13 kwietnia odbędzie się w EXPO Kraków.

Kraków pełen opowieści!

Chwila, chwila, ale co wspólnego mają targi ze smokiem? Smok a dokładnie Smoczyca Targów KRAKDENT® nawiązuje do bogatego dziedzictwa kulturowego Krakowa – miasta królów, artystów i biznesu. W światowych rankingach stolica Małopolski uznawana jest za jedną z najczęściej wybieranych destynacji w Polsce. Nie tylko posiada bogatą bazę gastronomiczną i hotelarską, ale również oferuje mnogość atrakcji – wystawy, koncerty czy spektakle. Z uroków miasta chętnie korzystają uczestnicy targów, którzy pobyt w Krakowie planują już na kilka miesięcy przed wydarzeniem. Smoczyca spoglądająca na wystawców i zwiedzających z materiałów promocyjnych imprezy, ma przypominać o tym, że targi są idealną okazją do łączenia przyjemności z biznesem. Organizatorzy zachęcają, aby w wolnych chwilach korzystać z atrakcji, jakie daje miasto, zaczynając np. od odwiedzin u Smoka wawelskiego – jednego z symboli miasta.

Z całą pewnością Smoczyca Targów KRAKDENT® wnosi magiczny element do codzienności i zaprasza do wspólnego pisania historii, historii największych targów stomatologicznych w Polsce, które w tym roku obchodzą jubileusz 30-lecia. Z tej okazji powstał wyjątkowy spot promocyjny wykorzystujący elementy animacji i sztucznej inteligencji. Film zabiera widza w świat magii, w którym EXPO Kraków zamienia się w smoczą jamę, a głównym bohaterem jest smok. W wielu kulturach smoki przedstawiane są jako istoty posiadające potężne i ostre zęby. W kontekście stomatologii – duże i mocne zęby – symbolizują siłę i zdrowie. Dlaczego więc filmowy smok nabawił się próchnicy? Tego dowiemy się z materiału wideo.

Dawno, dawno temu…

Historia Targów KRAKDENT® rozpoczęła się w 1993 roku – wówczas odbyła się pierwsza edycja.

W 2015 r. impreza po raz pierwszy została zorganizowana w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Przeniesienie targów do nowoczesnego, komfortowego i kompleksowego miejsca, zapewniło wydarzeniu kolejne możliwości rozwoju. Przez 30 lat targi zapracowały na miano kluczowej imprezy w branży stomatologicznej, która oprócz wystawy oferuje warsztaty, wykłady oraz kursy medyczne.

… nie w górach, nie w lasach, a w mieście zwanym Krakowem

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® sprawiają, że do Krakowa przyjeżdżają goście z różnych stron świata. W tym roku udział potwierdziło ponad 300 wystawców m.in. z Austrii, Belgii, Chin, Francji, Hiszpanii, Korei Płd., Niemiec, Polski, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii, USA, Węgier i Włoch. Zakres tegorocznej ekspozycji obejmować będzie: chirurgię, ortodoncję, protetykę, profilaktykę, radiologię, implantologię, higienę i sterylizację, narzędzia dentystyczne, narzędzia do techniki dentystycznej, meble i oświetlenie do gabinetów, odzież medyczną i produkty ochronne, oprogramowanie, systemy informatyczne, organizację kursów, szkoleń, targów, środki farmaceutyczne, wyposażenie do pracowni techniki dentystycznej, wyposażenie i sprzęt do gabinetów dentystycznych. Na stoiskach wystawców zapoznamy się najnowocześniejszymi urządzeniami, które rewolucjonizują polską stomatologię, jak i z produktami codziennego użytku w gabinetach.

Szczegółowa lista wystawców: https://krakdent.pl/program-i-wystawcy/lista-wystawcow-2024

Tam lekarzy jest bez liku, zęba wyrwą i po krzyku!

Całe szczęście to tylko fragment bajki, napisanej dla Targów KRAKDENT®. Dziś, zanim stomatolodzy zdecydują się na wyrwanie zęba, zrobią wszystko, aby go uratować. Ogromne znaczenie ma wiedza, dlatego już dziś organizatorzy zachęcają do udziału w KRAKDENT-edu – głównej części Programu Szkoleniowego, składającego się z kursów medycznych, kongresu DENTAL SPAGHETTI oraz warsztatów praktycznych.

Więcej o programie KRAKDENT-edu: https://krakdent.pl/program-i-wystawcy/szkolenia-krakdent-edu

I żyli długo i szczęśliwie!

Trudno uwierzyć, iż od pierwszej edycji minęło już 30-lat. W tym czasie targi, tak jak i cała branża stomatologiczna, zmieniły się nie do poznania. Jubileusz będzie fantastyczną okazją, aby spojrzeć zarówno wstecz – przypominając sobie spotkania podczas poprzednich edycji, jak i w przód – dzieląc się pomysłami na kolejne lata! Urodziny to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na życzenie – nasze jest takie, aby odwiedziło nas jak najwięcej osób! W końcu pozycję, jaką zajmują Targi KRAKDENT® na arenie międzynarodowej, zawdzięczamy naszym gościom! – podkreśla Beata Simon, Team Leader Targów KRAKDENT®.

Szczegóły na temat targów: www.krakdent.pl


Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.