Spotkanie dla lekarzy, którzy są rodzicami dzieci z niepełnosprawnościami

NIL zaprasza na spotkanie dla lekarzy, którzy są rodzicami dzieci z niepełnosprawnościami

Naczelna Izba Lekarska zaprasza lekarzy wychowujących dzieci z niepełnosprawnościami na spotkanie, podczas którego odbędzie się dyskusja na temat napotykanych problemów prawnych, organizacyjnych, systemowych, zawodowych, związanych z sytuacją rodzinną.

Celem spotkania zaplanowanego 12 stycznia 2023 r. o godz. 11:00 w siedzibie NIL jest wymiana doświadczeń, omówienie wyzwań i podjęcie próby wypracowania form wsparcia rodziców dzieci z niepełnosprawnościami..

Samorząd lekarski powinien reagować na prośby swoich członków o wsparcie. O wsparcie w pokonywaniu różnego rodzaju barier zgłaszają się m.in. lekarze będący rodzicami dzieci z niepełnosprawnością. By móc działać, musimy problemy poznać od środka, stąd pomysł spotkania, które otworzy swego rodzaju forum dyskusyjne. Zapraszam, czekamy na Państwa historie i uwagi – powiedział prezes NRL Łukasz Jankowski.

Zachęcamy do stacjonarnego udziału w spotkaniu. Odbędzie się ono w sali na parterze w NIL, przy ul. Sobieskiego 110. Zgłoszenia prosimy kierować mailowo: dok@nil.org.pl. Istnieje również możliwość uczestnictwa zdalnie. Pytania i prośby należy przesyłać na wskazany powyżej adres e-mail.

Źródło: nil.org.pl

Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.