Wirtualne stoisko dentalmaster.pl na targach CEDE
Reklama

Wirtualne stoisko dentalmaster.pl na targach CEDE

Targi Krakdent 2020 przeniesiono na kwiecie 2021, a co w zamian? Wirtualne targi! Zapraszamy do rejestracji i udziału w wirtualnych targach VDE by CEDE oraz do odwiedzenia stoiska dentalmaster.pl.

Pierwszy raz w Polsce

Do tej pory nie było wydarzenia, które można porównać z VDE by CEDE. Choć pandemia pokrzyżowała wiele planów otworzyła też nasze myślenie na inne możliwości interakcji. Zwiedzający CEDE online, przez miesiąc, mają nieograniczony dostęp do ofert wystawców oraz webinarów, przy czym tylko w dniach 24-26 września wydarzenie jest realizowane w formule „na żywo”. Oznacza, to, że na stoiskach będą oczekiwać przedstawiciele handlowi firm, z którymi będzie można nawiązać interakcje w formie czatu tekstowego lub połączenia audio lub audio-video. W tym również czasie, w większości webinarów będzie można zadawać pytania prowadzącym.

Na wyciągnięcie ręki

Teraz udział w targach jest na wyciągnięcie ręki! Bezpłatna wejściówka, brak kosztów dojazdu, noclegu, do tego nie trzeba rezygnować z zaplanowanych obowiązków, ponieważ dostęp do wydarzenia jest możliwy całą dobę. Koniecznie zarejestruj się już TERAZ.

Wirtualne stoisko dentalmaster.pl

Wirtualne stoisko Elamed Media Group i dentalmaster.pl

W tak nowoczesnej formule nie mogło zabraknąć wydawnictwa Elamed Media Group, serwisu dentalmaster.pl oraz miesięcznika dla lekarzy dentystów – „TPS-Twój Przegląd Stomatologiczny„. Nasze stoisko jest już gotowe i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie wydarzenia. Na naszym stoisku będzie można skorzystać z promocji, pobrać bezpłatne egzemplarze czasopism, a także zapoznać się z pozostałymi produktami – książkami specjalistycznymi z zakresu stomatologii nie tylko dla lekarzy, ale także publikacji dedykowanych dla techników dentystycznych i higienistek stomatologicznych.

Patroni sesji szkoleniowej

VDE by CEDE to nie tylko wsytawa, ale także część szkoleniowa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z webinarów, których patronem medialnym są wydawane przez Elamed Media Group periodyki.

Sesja protetyczna – patron medialny dwumiesięcznik Nowoczesny Technik Dentystyczny

Sesja z higieny jamy ustnej i protez – patron medialny kwartalnik Asysta Dentystyczna

Sesja poświęcona edukacji pacjenta z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi – patron medialny kwartalnik Asysta Dentystyczna

Reklama

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Reklama
Reklama

Sklep

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

Profilaktyka i ergonomia stomatologiczna – wybrane zagadnienia

209,00

zł brutto

Kup teraz
Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

Dental ZAGADKI: sprawdź swoją wiedzę (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.