Wpływ pandemii na życie osób z branży stomatologicznej

Wpływ pandemii COVID-19 na życie zawodowe i osobiste osób z branży stomatologicznej

Wpływ pandemii COVID-19 na życie zawodowe i osobiste osób z branży stomatologicznej – organizatorzy CEDE 2021 zapraszają na debatę ekspercką poświęconą zdrowiu psychicznemu, a już dziś zachęcają do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli na przygotowanie dyskusji – LINK DO ANKIETY.

Wpływ pandemii

Pandemia COVID-19 dotknęła, ale i ciągle dotyka, życie osobiste oraz zawodowe każdego z nas. Problem dotyczy również profesjonalistów z branży stomatologicznej, a także ich rodzin. Aspektów jest wiele, a jednym z nich jest kondycja zdrowia psychicznego w czasie kiedy przychodzi się mierzyć z izolacją, obawami o zdrowie, a nawet i życie swoje i bliskich czy większym stresem rodzinnym oraz zawodowym. Oczywiście każdy z nas doświadcza indywidualnie efektów pandemii, problemy mają różną naturę, nie zawsze zauważamy ich wagę, czy mamy do kogo zwrócić się o wsparcie lub też boimy się o nie poprosić.

Przygotowujemy dla Państwa debatę, która jeszcze mocniej uświadomi jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne, zwłaszcza w tak trudnym czasie jakiego teraz doświadczamy. Debata na pewno nie zastąpi indywidualnych porad czy konsultacji, ale chcemy pokazać jak i gdzie szukać pomocy.

W ramach przygotowywania debaty zapraszamy Państwa do wypełnienia krótkiej i w pełni anonimowej ankiety, która pozwoli na przygotowanie dyskusji tak, by jak najlepiej odpowiadała na zasygnalizowane przez Państwa problemy. Dzięki Państwa odpowiedziom będziemy mogli przygotować dyskusję, która będzie dedykowana specjalnie dla Państwa czyli profesjonalistów z branży stomatologicznej.

Debata odbędzie się 8 października (piątek) w godz. 14.30-17.00. Debatę przygotowujemy z platformą ZnanyLekarz.pl, a w dyskusji udział wezmą: psychiatra – dr n. med. Krzysztof Staniszewski; psychoterapeuta, psycholog – mgr K. Lea Jarmołowicz – Turczynowicz; lekarz dentysta: lek. dent. Anna Gemel, Gemel Dental Clinic.

Wstęp na debatę będzie bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Przypominamy, że cały czas można dokonać bezpłatnej rejestracji na tragi CEDE, które odbędą się w dniach 7-9 października 2021r. w Atlas Arenie w Łodzi.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.