Ruszają targi CEDE 2022 w Łodzi! - dentalmaster.pl

Ruszają targi CEDE 2022 w Łodzi!

136 wystawców weźmie udział w rozpoczynających się w czwartek w Łodzi targach stomatologicznych CEDE 2022. 30. edycji najdłużej odbywającego się spotkania branży dentystycznej w kraju towarzyszy atrakcyjny program szkoleniowy, dedykowany stomatologom, technikom, higienistkom i asystentkom. 

Organizatorem CEDE (22-24 września) jest firma Exactus, a gospodarzem – po raz pierwszy w historii – EXPO w Łodzi (Al. Politechniki 4). Nowoczesny obiekt sąsiaduje z kampusem, który doskonale pamiętają bywalcy CEDE w latach 1991-2007.

– Odwiedzającym przypominamy, że wstęp na wystawę jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji online. Można to zrobić w domu lub na miejscu, korzystając do dostępnych przy wejściu komputerów. Na miejscu można zapisać się również na konferencje oraz warsztaty, o ile oczywiście będą jeszcze dostępne miejsca. W okolicy EXPO nie brakuje miejsc do zaparkowania samochodu, obiekt wyposażony jest w kompleksowe zaplecze gastronomiczne. Wystawcy oczekują na stoiskach w godz. 10-18 w czwartek i piątek oraz 10-16 w sobotę – wyjaśniają Organizatorzy.

Wystawa CEDE odbędzie się w jednym, przestronnym pawilonie. Sale wykładowe i warsztatowe zlokalizowane są na 1 piętrze, na które dostaniemy się schodami lub windą. Przed przyjazdem do Łodzi warto zapoznać się z listą zgłoszonych przez wystawców nowości oraz pobrać aplikację mobilną CEDE, ułatwiającą zwiedzanie oraz udział w szkoleniach. Organizatorzy pamiętali również o tych, którzy przyzwyczajeni są do uczestnictwa w CEDE z drukowanym programem i listą wystawców w dłoni. Targowy pocket program będzie rozdawany przy wejściu. Na oficjalnej stronie www wydarzenia znajduje się także lista rekomendowanych hoteli, również tych, które oferują zniżki dla uczestników CEDE.

Jedną z nowości CEDE jest Strefa Digital, realizowana wraz z Partnerami w ramach Forum Cyfrowego BE DIGITAL. Na projekt składają się: płatne wykłady i warsztaty organizowane w salach, bezpłatne prezentacje na Scenie Digital oraz sąsiadująca z nią Strefa Testów. Będzie to miejsce, w którym lekarze dentyści oraz technicy dentystyczni będą mogli w praktyczny sposób zapoznać się z markowymi skanerami wewnątrzyustnymi i laboratoryjnymi, programami do obróbki danych oraz urządzeniami do frezowania i druku 3D.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.