Asysta Dentystyczna - najnowszy numer już w sprzedaży - dentalmaster.pl

Nowy numer Asysty Dentystycznej w sprzedaży

Drodzy Czytelnicy!

Rok 2020 rozpoczęliśmy pełni energii i planów, które musieliśmy mocno zweryfikować przez pandemię, która w marcu sparaliżowała cały świat. Większość gabinetów, w których pracujemy, była zamknięta, a obecnie restrykcyjne procedury bezpieczeństwa wymusiły pracę na nowych zasadach. Prawdopodobnie nie wrócimy już do systemu pracy, jaki do tej pory znaliśmy, a nowe wytyczne odnośnie do przyjmowania pacjentów zagoszczą już na stałe w naszych placówkach.

Oddaję w Państwa ręce ostatnie wydanie w tym przedziwnym dla wszystkich roku. Dziękuję wszystkim autorom, członkom Rady Naukowej i współpracownikom za duże zaangażowanie przy tworzeniu kolejnych wydań czasopisma, zwłaszcza że trzy z czterech numerów powstały podczas pracy zdalnej, której musieliśmy się w tym trudnym czasie nauczyć.

Zachęcam Państwa do lektury jesienno-zimowego wydania i życzę z wyprzedzeniem wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz nowego roku, oby był spokojniejszy niż bieżący.

redaktor naczelny
Michał Kluczkowski

Asysta Dentystyczna 4/20

SYLWETKI ASYSTY DENTYSTYCZNEJ
To po prostu trzeba kochać
TEMAT NUMERU
Leczenie protetyczne dzieci w okresie uzębienia mlecznego
PRACA Z PACJENTEM
Pierścienie ortodontyczne jako integralna część aparatu stałego
Komunikacja w gabinecie stomatologicznym
Częstość występowania zaburzeń czynnościowych narządu żucia – przegląd piśmiennictwa
Profilaktyka chorób przyzębia
SPRZĘT I MATERIAŁY
ABC wybielania zębów – cz. I. Barwa, wybielanie – reakcja chemiczna
Porównanie składów płynów do płukania jamy ustnej dla dzieci pod kątem najczęściej unikanych przez pacjentów składników chemicznych
EDUKACJA
Tam warto być
EGZAMIN W PIGUŁCE
Chirurgia stomatologiczna – ekstrakcja zęba
DENTAL NEWS
Dental news

Kup prenumeratę.

Sprawdź więcej NOWOŚCI z branży.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.