Cyfrowy unit stomatologiczny Model Pro zmiania oblicze pracy w gabinecie

Intuicyjny dostęp dla lekarza i komfort dla pacjenta. Cyfrowy unit stomatologiczny Model Pro zmienia oblicze pracy w Twoim gabinecie

Czas i wygoda. Dwa aspekty, które w praktyce stomatologicznej mają ogromne znaczenie. Stworzenie komfortowego fotela  dla pacjenta, umożliwienie lekarzowi posiadania w zasięgu ręki wszystkiego, czego potrzebuje, a także skrócenie czasu leczenia są motywacją do rozwoju unitów stomatologicznych. Model Pro kryje w sobie zarówno dopracowane szczegóły, jak i inteligentne innowacje technologiczne, które mają istotny wpływ na komfort i organizację pracy w gabinecie.

Zrelaksowany pacjent, urządzenia, na których można polegać, a przy tym słuchanie ulubionej muzyki podczas pracy… Przyjrzyjmy się kilku funkcjom unitu stomatologicznego Model Pro, które sprawią, że dzień stanie się piękniejszy zarówno dla lekarza, asysty, jak i pacjenta.

Intuicyjną aplikację może obsługiwać każdy, kto kiedyś trzymał smartfon w dłoni.

Sterowanie unitem za pomocą aplikacji na tablecie wnosi do pracy w gabinecie wiele praktycznych rozwiązań. Jedną z przydatnych funkcji jest tworzenie profili wielu lekarzy. Stomatolog może z łatwością ustawić swoje parametry pracy za jednym dotknięciem, co docenią zwłaszcza ci lekarze, którzy zmieniają się w gabinecie na jednym stanowisku pracy.

„Aplikacja Diplomat Connect dla gabinetów stomatologicznych obsługiwana jest intuicyjnie. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do obsługi naszych telefonów komórkowych, aplikacja działa na tej samej zasadzie, nie wymaga nauki niczego nowego. Wiemy, że skomplikowana technologia zniechęca do korzystania z niej, dlatego podczas projektowania to intuicyjność obsługi była naszym priorytetem ” – wyjaśnia Tomas Nerád, dyrektor generalny firmy Diplomat Dental, która stworzyła Model Pro.

Ergonomia fotela, która pozwala pacjentom się zrelaksować

Wygodny fotel stomatologiczny ma duży wpływ na przebieg zabiegu. Ergonomia Modelu Pro została zaprojektowana wspólnie ze stomatologami i pacjentami. Pacjenci o różnym wzroście i wadze podświadomie rozluźnią się dzięki wygodnemu kształtowi fotela.

Zespół stomatologiczny doceni łatwość obsługi; jeśli przy unicie pracują na zmianę osoby leworęczne i praworęczne, w ciągu 30 sekund mogą przestawić unit na swoją stronę. Do cennych ulepszeń należy na przykład przedłużenie ramion stolika lekarza w celu zapewnienia lepszego dostępu do instrumentów lub automatyczna dezynfekcja.

Pasuje do najbardziej stylowego gabinetu

Wysokiej jakości unit stomatologiczny służy zarówno lekarzom, jak i pacjentom, dlatego Model Pro dba o każdy szczegół. Dzięki wieloletniemu rozwojowi, przemyślanej konstrukcji i drobnym innowacjom nawet rutynowe czynności w gabinecie stomatologicznym będą przebiegać sprawniej. Model Pro został zaprojektowany tak, aby stał się kolejnym pełnowartościowym członkiem zespołu stomatologicznego, który będzie służył przez lata.

 Pobierz broszurę  

Aby zdobyć więcej informacji o cyfrowym unicie stomatologicznym pobierz naszą broszurę lub skontaktuj się z nami +32 220 67 64 .

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.