Konferencja OWP - dziękujemy za udział w naszej konferencji!
Reklama

Konferencja „Ortodoncji w Praktyce już za nami!

Reklama

9-20 listopada 2022 – Kraków – to było wydarzenie, które na pewno przejdzie do historii. Ci, których ominęło mają czego żałować. 10 godzin szkolenia, warsztat z fizjoterapeutą, wybitni lekarze praktycy.

Prof. dr hab. n. med. Joanna Lis – kierownik naukowy konferencji, redaktor naczelna „Ortodoncji w Praktyce”

Dr Barbara Czerwińska-Niezabitowska – 50 lat pracy w zawodzie – przekazała uczestnikom wiedzę płynąca wprost z jej pracy klinicznej. Nie bała pokazać się sukcesów i porażek, wszystkim młodym lekarzom na pewno dała wyjątkową lekcję tego, jak być po prostu dobrym lekarzem. Wspaniały wykład, ogromna wiedza, doświadczenie – Pani Doktor była dostępna dla wszystkich uczestników jeszcze długo po szkoleniu i odpowiadała na wszystkie pytania naszych uczestników.

Dr Barbara Warych – 40 lat pracy w zawodzie, w tym aż 15 lat pracy na oddziale chirurgicznym – ogrom doświadczenia i niezliczona ilość najbardziej skomplikowanych przypadków. Nie każdy ortodonta może być na sali chirurgicznej podczas zabiegów i niewielu było – Konferencja Ortodoncji w Praktyce była jedną z niewielu okazji, gdzie można było zgłębić wiedzę z ortognatyki od wybitnego specjalisty, który uczestniczył w niezliczonej liczbie takich zabiegów i poznać zasady pracy z chirurgiem. Zrozumienie zasad współpracy pomiędzy zespołem chirurgicznym a lekarzem ortodontą gwarantuje sukces leczenia.

Cytatem konferencji na pewno będą słowa P. Dr Barbary Czerwińskiej-Niezabitowskiej – „Na szczyt wiedzie wiele dróg, od lekarza zależy, którą z nich podąży” – a zasada trafienia na szczyt jest jedna – ciągłe doskonalenie siebie, jako lekarza, naukowca, człowieka.

Dziękujemy również naszym partnerom: Dental Monitoring, Invisalign, Ormco oraz wystawcom: SunStar, Garrison Dental, Diasystem.

Wielkie podziękowania dla P. Profesor Joanny Lis, dzięki której to wydarzenie się odbyło – Pani Profesor – to był świetny pomysł! Dziękujemy Pani Profesor za ciepłe słowa:

Dziękuję Państwu za udział w konferencji. Do zobaczenia na równie ciekawych spotkaniach.

My również z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wspaniałych i merytorycznych spotkań z Państwem.

„Na szczyt wiedzie wiele dróg” – podsumowanie spotkania ortodontycznego – opracowanie uczestników konferencji

Sprawdź wideo relację z wydarzenia

Zachęcamy do sprawdzenia fotorelacji z wydarzenia

Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami z branży.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.