Konferencja Ortodoncji w Praktyce

Konferencja Ortodoncji w Praktyce

19-20 listopada 2022 – Kraków – to było wydarzenie, które na pewno przejdzie do historii. Ci, których ominęło mają czego żałować. 10 godzin szkolenia, warsztat z fizjoterapeutą, wybitni lekarze praktycy. Dr Barbara Czerwińska-Niezabitowska – 50 lat pracy w zawodzie – przekazała uczestnikom wiedzę płynąca wprost z jej pracy klinicznej. Nie bała pokazać się sukcesów i porażek, wszystkim młodym lekarzom na pewno dała wyjątkową lekcję tego, jak być po prostu dobrym lekarzem. Dr Barbara Warych – 40 lat pracy w zawodzie, w tym aż 15 lat pracy na oddziale chirurgicznym – ogrom doświadczenia i niezliczona ilość najbardziej skomplikowanych przypadków. Nie każdy ortodonta może być na sali chirurgicznej podczas zabiegów i niewielu było – Konferencja Ortodoncji w Praktyce była jedną z niewielu okazji, gdzie można było zgłębić wiedzę z ortognatyki od wybitnego specjalisty, który uczestniczył w niezliczonej liczbie takich zabiegów i poznać zasady pracy z chirurgiem. Zrozumienie zasad współpracy pomiędzy zespołem chirurgicznym a lekarzem ortodontą gwarantuje sukces leczenia. Cytatem konferencji na pewno będą słowa P. Dr Barbary Czerwińskiej-Niezabitowskiej – „Na szczyt wiedzie wiele dróg, od lekarza zależy, którą z nich podąży” – a zasada trafienia na szczyt jest jedna – ciągłe doskonalenie siebie, jako lekarza, naukowca, człowieka.

Wielkie podziękowania dla P. Profesor Joanny Lis, dzięki której to wydarzenie się odbyło – Pani Profesor – to był świetny pomysł! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Konferencji Ortodoncji w Praktyce.

Galeria

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.