CEDE 2023 startuje z akcją Łap Rabat - skorzystaj z okazji

Łap Rabat z CEDE 2023

Jak co roku wystawcy targów CEDE mogą skorzystać z bezpłatnej promocji swojej marki. Zachęcamy do zaangażowania w ramach akcji rabatowej „ŁAP RABAT”.

Łap Rabat z CEDE 2023

Zasady akcji ŁAP RABAT są proste jak…droga do Łodzi.

• Wystawca CEDE określa promocję na wybrany produkt lub usługę oraz liczbę osób uprawnionych do odbioru produktu w specjalnej cenie i…tyle! Resztą zajmujemy się my.
• W ramach promocji bezpłatnej rejestracji dla zwiedzających wysyłamy mailing po naszej bazie (datę ustalamy wspólnie).
• W komunikacji reklamujemy wyłącznie jeden produkt, publikujemy jego nazwę, dodajemy logo oraz link do strony. Naturalnie, zapraszamy również na konkretne stoisko.
• Rabat przysługuje pierwszym 10, 20 lub XX osobom, które zarejestrują się na CEDE po akcji mailingowej.
• Jako organizatorzy, wysyłamy do tych osób specjalny voucher, również z brandingiem Państwa firmy.
• Wystawcy otrzymują listę osób uprawnionych do odbioru rabatu bezpośrednio na stoisku.

Udział w akcji nie wiąże się z opłatami dla wystawców!

Dlaczego warto? W poprzednich dwóch edycjach akcji wzięło udział ponad 500 osób. Dobra promocja z pewnością pomaga w budowaniu frekwencji na stoisku.

Wystawa CEDE to w tej branży, najdłużej istniejące na polskim rynku, bo od 1991 r. — kompleksowe narzędzie sprzedaży, promocji i marketingu, pozwalające połączyć wszystkie istniejące działania sprzedażowe i marketingowe w celu uzyskania lepszego współczynnika efektywności kosztowej, to miejsce na dotarcie do Twoich klientów w najszybszy i najbardziej bezpośredni sposób.

MULTIDYSCYPLINARNA KONFERENCJA
Multidyscyplinarna konferencja zostanie zorganizowana w blokach tematycznych (technologia cyfrowa, protetyka, estetyka, endodoncja, profilaktyka itp.), która w ciągu trzech dni obejmie różne dyscypliny stomatologii i techniki dentystycznej, a która będzie doskonałym miejscem do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń. W ramach konferencji będą się odbywały wykłady i warsztaty.

2. FORUM BE DIGITAL
Towarzyszące Wystawie CEDE, wyjątkowe wydarzenie zlokalizowanie w wydzielonej przestrzeni targowej pawilonu. Scena z krótkimi prezentacjami produktów, procedur cyfrowych — miejsce, w którym zainteresowane firmy mogą zaprezentować swoje rozwiązania z zakresu wyposażenia w technologie cyfrowe, narzędzi oraz nowych materiałów dla klinik i laboratoriów stomatologicznych. Dodatkowo w pobliżu Sceny przewidziane są niewielkie (bezpłatne) miejsca prezentacyjno-testowe dla firm w nią zaangażowanych.

Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Informujemy także, że odbiorcy naszego newslettera w pierwszej kolejności otrzymują informacje o nowościach. Zapisz się i co wtorek będziesz otrzymywać najnowsze informacje branżowe oraz dostęp do artykułów i dodatkowych treści.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.