Rekomendacja FDI dla VI Kongresu Stomatologii - dentalmaster.pl

Rekomendacja FDI dla VI Kongresu Stomatologii

Już za trzy tygodnie w ramach Warsaw Dental Medica Show 2023 rozpocznie się wyczekiwane przez wielu lekarzy dentystów wydarzenie, jakim jest szósta edycja Kongresu Stomatologii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. To okazja do nabywania wiedzy na mistrzowskim poziomie, a także refleksji nad przyszłością zawodu lekarza stomatologa w kontekście dalszego kształcenia i zdobywanych kompetencji zawodowych. 

Przed nami trzydniowy maraton wykładów przygotowanych przez liderów opinii, a zarazem praktyków między innymi z takich dziedzin jak: implantoprotetyka, periodontologia, endodoncja oraz stomatologia estetyczna. Dodatkowo podczas kongresu prezentowane będą wykłady dla asysty i higienistek stomatologicznych, dostępne będą także warsztaty. Szczegółowy program VI Kongresu Stomatologii znaleźć można na stronie internetowej tego wydarzenia. 

Wielkie zainteresowanie wzbudza także zaplanowana na ostatni dzień kongresu (sobota 9 września) debata, w której eksperci (prof. dr hab. Marzena Dominiak, prof. dr hab. Tomasz Gedrange, prof. dr hab. Tomasz Konopka, dr hab. Edward Kijak) wraz z zaproszonymi gośćmi podejmą się udzielenia odpowiedzi na pytanie, jakie kompetencje uzyska lekarz dentysta w procesie kształcenia podyplomowego – od specjalizacji przez umiejętności do mikropoświadczeń. 

Tym bardziej jest nam miło poinformować, że VI Kongres Stomatologii dostrzegli i docenili eksperci Światowej Federacji Dentystycznej. Na stronie internetowej World Dental Federation, w zakładce events (wydarzenia) znalazła się rekomendacja FDI dla VI Kongresu Stomatologii.

Wszystkich lekarzy dentystów zapraszamy do uczestnictwa w Warsaw Dental Medica Show oraz VI Kongresie Stomatologii. Bezpłatna rejestracja na kongres dostępna jest pod adresem: https://dentalmedicashow.pl/rejestracja-uczestnicy-targow/. Zapraszamy!

Źródło: pts.net.pl


Zachęcamy do zakupu subskrypcji portalu oraz prenumeraty papierowej „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” TUTAJ.

Zachęcamy również do nabycia naszych książek i e-booków dostępnych w naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

Ortodoncja w praktyce

Prowadzę własną działalność

reklama

Sklep

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

Dysfunkcje narządu żucia (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

Leczenie endodontyczne dzieci (e-book)

50,00

zł brutto

Kup teraz
Zasady racjonalnej mechaniki

Zasady racjonalnej mechaniki

999,00

zł brutto

Kup teraz
Sztuka i rzemiosło cz. IV

Sztuka i rzemiosło cz. IV

160,00

zł brutto

Kup teraz

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.